pasenusi formų prventing iliustracijų karta

L

Leonardas K

Guest
Turiu parodyti kamštelio su v15.5 PCB Allegro problema.Kai aš einu kurti meno kūrinius failus, ji negali to padaryti, ir skundžiasi, kad yra "dinaminis formos pasenusios".

Jis duoda man "atnaujinimas" pasenusi formos, ir kai spaudžiu "Update" Smooth "mygtuką, prisijunkite langą Allegro PCB sako" atnaujinimas dinamiška forma (1 iš 1), 5 V, Boundary/Layer4 parinktį @ (4180,0 6465,0 )...", bet niekas nesikeičia.

If I click on "pasenusi formos" Rengiant dialogo langą, jis suteikia man šią problemą bendrai sąrašą koordinates, įskaitant 4180,6465, kurioje jis sako neturi "etch".Matau pasenusios krašto išdėstymo, bet kažkodėl negaliu ištrinti.

Galiu pabandyti tą patį seną versiją išdėstymo kuris skundžiasi dėl formų yra pasenusi krūva.Kai aš spauskite mygtuką "Update" Smooth "viskas atnaujinimus, kuri leidžia kartos iliustracijų failus.

Ar kas nors turi nustatyti ir tinkamam procedūros šią problemą?

- Leonardas K

 
Įjungti ribose tik tada Kelkite iš tų dalykų, kurie rodo, yra problemiška.
Kai kuriais atvejais jūs neturite pasirinkimo, kaip tik pašalinti sieną, taigi formos ir iš naujo tai daryti.
Tai visų Allegro Re dinaminių figūras.

M

 
Sveiki, "M":

Aš taip pat maniau, kad buvo klaida, bet kai aš įjungti visas ribas kalbomis galėjau pamatyti nusikaltimų formos kontūras (tuščių ir senas) ir pašalinkite ją.Skundas buvo, kad ji neturėjo "etch".Kuris buvo tiesa.Tai buvo senas pasenusias Figūros kontūras.Manau dar turi priprasti prie to, kad jei aš nematau nors Allegro PCB redaktorius, tada aš negaliu redaguoti.

Ačiū už atsakymą,
- Leonardas K

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top