parametro "GM" sklypą ic5033

N

nijMcnij

Guest
Sveiki

Aš kartą Opamp, kad aš sukurta anksčiau, ir įtraukta gm kontrolės grandinę.

Aš stengiuosi, kad režimas sklypas gm vs prieš bendrosios.

Bet idėja, kaip aš galiu padaryti, kad ic5033

ačiū

 
Manau, kad jūs galite prisijungti prie tranzistoriaus parametrai, tokie kaip GM skaičiuotuvas.
Taigi galima daryti DC sweep savo bendrą režimą ir sklypo gm.
Nuo skaičiuoklė, atidarykite naršyklę.Jei jūs DC sweep, turėsite į medį:
KPP - DC-Op -
Tada pasirinkite tranzistorius pavyzdžiui ir tai gm.

Arba galite atidaryti tiesiogiai, naudojant "OP" mygtuką.Pasirinkite tranzistorius ir galite pasirinkti sklypo gm.Jis bus rodomas kaip kintamojo funkcijos DC valymas.

Tikiuosi, kad atsakymas į jūsų klausimą.

 
ačiū skal81 už atsakymą ...

Aš bandžiau abu aprašytus būdus kaip, bet aš gauti tiesiai į gm.

x ašis nurašymas nėra panašus į DC sweep kintamasis, kurį aš naudoju, kad DC analizę .... gm negali būti pastovus.

galiu nustatyti modeliavimas, pasirinkdami DC analizę ir išrinko compenent parametrus ir tada aš pasirinksiu AC šaltinis ..... aš pasirinksiu "DC" parametras valymas iš -. 9V į ,9 v. .... ir padarė viską, poilsio laiką, kaip ir sakė ...... bet gaunu konstantos reikšmę su X ašimi, kuri prasideda nuo 0 iki 10.

Gal aš darau negerai DC sweep .......
jūsų pagalba yra labai vertinama.

 
Keista man, nors tai būtų darbo su DC valymas.Tokiu atveju pabandykite su nuolatinės srovės parametrų analisys.
Išsaugoti DC punktas.Ar parametrų analisys savo Įtampa bendrosios mados ir sklypo gm.Jūs turite keletą punktų ir X ašies turi būti nuolatinės įtampos.Tada su skaičiuoklė pasirinkite "family" ir "vertę" sklypo kintamasis gm kaip valymas funkcijos parametrų.

 
Būdas tai padaryti yra aptariamas čia:

http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=70540&highlight =

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top