paprastas pavyzdys HFSS

A

aiturri

Guest
Labas,

Aš ką tik pradėjome dirbti su HFSS ir aš bandau modeliuoti paprastus metalo juostelės.Nesu tikras, ar tai yra teisingai suprojektuoti, nes rezultatai skiriasi nuo tikėtis.
Gal kas turite žiūrėti į pridėtą failą ir duok man ranka?

ačiū

linkėjimai

aiturri
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
labas
dizainą atrodo sudėtinga.Ar galite paaiškinti, ką bando imituoti?

 
I didnt suprasti, kodėl įžeminimo plokštės yra tiek daug, bet specialią paraišką?Manau tai mikrojuostelinių eilutę.
Nuoširdžiausi linkėjimai.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Stengiuosi imituoti vieną metalo juostelės (2,5 mkm storio 5 um pločio, 300 um ilgio) ant silicio substratų.Aš visada dirbo su impulsu radijo programas, taip, bandžiau kopijuoti tą pačią struktūrą HFSS.Kaip pagreitį įžeminimo plokštės nereikia, aš thougt už HFSS pats.Ar ne per daug?

Kitas klausimas: ar galiu pakeisti bangų uostai grupuojami uostuose??

Thank u so much!!

aiturri

 
atrodo, kad mano teiginys yra teisingas.Kaip modeliavimo rezultatus?I didnt rūpintis Tikslus dydis UR modelis (žemės, substratas, pėdsakas, ir tt), tik schematiškai statyti savo modelį, o bangos uosto nustatymas.
Tikrai galite naudoti Susitelkusius uoste, rezultatai turėtų būti pats su waveport negu Susitelkusius uoste negali suteikti rūšių informaciją.
Nuoširdžiausi linkėjimai,

 
Labas,
Turėsiu alook apie tai ir aš teisingas modelis, jei būtina

Regbis

 
Hi again,

gali kas nors pasakyti, kodėl aš negaliu apibrėžti integracijos linija antroje uosto dizainas (stačiakampis 2)?Turėjau jokių problemų nustatyti pirmasis!

thank u dar kartą!

Amaya
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top