PAL / NTSC konversijos su FPGA ...

D

Davorin

Guest
Bet kas žino, kai ištekliai daryti PAL / NTSC ar NTSC / PAL konvertuoti į FPGA?

Mano idėja yra panaudoti ADV7183 kaip pirkimo, ADV7171 kaip produkcija, ciklonas FPGA ir išorės buferio.

Ar rezultatas yra viskas gerai tik su įdaru buferio bent vieną norma ir skaitymo iš skirtingų frame rate?Ar bus ten pastebimas mikčiojimas vaizdo produkcija?

 
do u think verta tikrinti sudėtinius į RGB konvertavimas į FPGA

 
HaHa!
Aš tai 10 metų atgal!bet jis yra iš PAL sluoksniuota buferio CPU prograssive nuskaitymo frame buffer.ir rėmas iš 25Frame / s 30frame / s.
Vaizdo kokybė yra gera, beveik niekas negali pasakyti skirtumą, bet aš sakau, kai profesionaliai vaizdo vyrukas gali pasakyti skirtumą.
Aš padariau tai, nes tuo metu, nėra galingas FPGA gali padaryti interpoliacija.

 
Labas,

Turėtumėte patikrinti, PAL / NTSC specifikacijas labai atsargiai.Jei
transkodować iš NTSC į PAL jos gana lengva padaryti 25 kadrų iš 30.
Kai jūs atvirkštinės PAL į NTSC turite atlikti tam tikrus judesio
apskaičiavimais (o gal ir 6 kadrai parduotuvė?).

Pabandykite patikrinti Snell ir Wilcox tinklalapyje: http://www.snellwilcox.com/support/resources/
nes jie yra pagrindinis šaltinis transliacijos įrangą.

Jei turite galimybę iš naujo Spartan3 Xilinx būtų idal
platfrom dėl šio prašymo.Spartan2 neturi darbo taip pat.

linkėjimai,
SU

 
Ar yra koks nors off-the-shelf NTSC <-> PAL lustą?
Ar jie nėra pakankamai geri, jums?

 
Pastabų dėl pirmiau atsakymus poros:
1.išskyrus video encoder ir dekoderis, jums reikia didelio atminties saugojimo kadrų (bent 2), pora PASIŪLYMAS kompensacija.
Paprastai SDRAMs arba DPRAMs yra naudojami.
2.NTSC yra 525 lines@15.734kHz sistema PAL yra 625 lines@15.625kHz, tiek gali būti supintų ar progressive.Reikia stengtis surinkti kiekvieną standartą, tai paprastai daroma keičiant gaunamų STD su 4:2:2 formatu ir tada juos perkėlus į kitas STD.
3.Nesuprantu, kodėl Spartan3 būtų idealus tai padaryti konvertavimo natūra.Kiekvienas FPGA gali dirbti greičiu maždaug 90MHz gali tai padaryti.Aš mačiau tai Altera ir Xilinx konversija.Net ir vyresnio amžiaus šeimos kaip XC4000 ir flex10K galėtų atlikti šį darbą.

Nuoširdžiausi linkėjimai

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top