Pakeisti į OrCAD surinkimo schema be naujo anotuoti

D

Dave Williams

Guest
Norėčiau nukopijuoti iš vieno projekto schema ir padaryti jį pakeisti į kitą schema, nekeičiant jokių dalių nuorodos į kitus lapus.

Ar galima pridėti, ištrinti arba pakeisti į projekto lapas be OrCAD automatiškai panaikinti ar pakeisti dalį nuorodos į visus kitus lapus?

 
Jei norite išsaugoti dalį nuorodas iš originalaus lapo, tai turėtų būti įmanoma.Mano OrCAD 10,5 Ar tai pagal nutylėjimą.Žinoma, jei yra prieštaraujančių nuorodos, ten bus klaidų per netlist kartos.

Norėčiau pakviesti jus į veidrodį savo klausimą į šią grupę, kuri yra skirta OrCAD: http://tech.groups.yahoo.com/group/OrCADexchange

- Nikas

 
Citata:

, Turėtų būti įmanoma.
Mano OrCAD 10,5 Ar tai pagal nutylėjimą.
 
I can't find anything svarbios lengvatos (OrCAD 10,5)

 
Citata:

I can't find anything svarbios lengvatos (OrCAD 10,5)
 
Žiūrėti pridedamą ekrane dump mano Įvairios tab.Pranešimas žymės langelį "Automatiškai atnaujinti pateikiami dalys" nėra pažymėtas.Tai nepadeda.Kur yra jūsų "išsaugoti nuorodos ..."?
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Gerai, atsiprašau, aš matau dabar.Pasistengsiu pažymint "išsaugoti informacijos apie egzempliorių".
OrCAD Pagalba sako
"Jei Išsaugoti nuoroda kopijuoti langelis yra suaktyvintas:
nauja dalis, kad jūs vietą schematiškai puslapis nebus komentuojami.
dalis nuorodų nukopijuota dalis bus išsaugota, o įdėjimą kad dalis dėl schematiškai puslapį.

Tai nieko nesako apie pridedant naujas lapas, bet I'll see what happens.

 
Citata:

Tai nieko nesako apie pridedant naujas lapas, bet I'll see what happens.
 
Nesu turintys daug sėkmės su šiuo.Esamą dizainą, kuriame aš noriu pakeisti puslapyje, yra keletas aplankų, kuriuose yra daug atvejų - visi tos pačios grandinės, bet skirtingų komponentų skaičių.Lapas noriu pakeisti vadinama TOP_LEVEL į viršų aplanką, ir yra unikalus.Turiu pakeisti senas pavadinimas pirmiausia TOP_LEVELx, leisti man įterpti naują TOP_LEVEL į viršų aplanką.Komponentų skaičius du yra vienodi.Jei aš dabar ištrinti TOP_LEVELx ir padaryti projektavimo taisyklės keista, man OrCAD Sistemos klaida, kuri nutraukia patikrinti.Dabar išsaugokite failą, uždarykite ir iš naujo, ir pastebėsite, kad daug instancijos grandynai visi turi tą patį komponento numeracija, jungianti daug tinklai kartu.

Any suggestions Dėkojame gavo.

 
Bandote įterpti į hierarchinę dizainas tai visiškai skiriasi nuo pradinio klausimo.Hierarchinis dizaino root konkrečių ir tu negali pakeisti visą puslapį nuo dizaino vadybininkas OrCAD.Išbandykite ją tokiu būdu atidaryti savo vadinamąjį esamos schematiškai ir kopiją, kad puslapis nėra kopija, statinio projekto po atidaryti tikslinę schematiškai ir atidarykite puslapį, kurį norite, kad į pastos ir įklijuokite į tai, kad tikslinė lape vėl nėra VB.

M

 
Gerbiami Dave Williams,

Pasakykite man, kokia versija Capture jūs naudojate?

If u nukopijuoti iš bet kurios kitos sch, tada u praeityje savo naują SCH priemones, gaudyti bus atnaujinta dalis informacijos apie naujai įterptas compoents tik.Ne visos kitos likusios sudedamosios dalys.Ačiū,
R. Balasubramaniaraju

 
Aš naudoju versija 10.5.Manau, kad atsakymas į mano pradinio klausimo yra ta, kad tai negali būti padaryta, jei lapą pakeičiamas taip hierarchinių blokai.Bet pjovimo ar įdėjimą iš viso lapo, ar visų komponentų lapas, rezultatus Sutrikimas numeris lapus, kad hierarchinė blokai ą.

Visa tai galima padaryti, tai vėl aprūpins visą projektą, todėl visi annotion dėl fizinių lentos, kuri dabar negali būti naudojama tiek senas ir naujas dizainas.I don't even see būdas sukurti senų ir naujų straipsnių numerių sąrašą, tada vėl komentuoti nauji numeriai atgal į senus numerius.

 
Atsakymo į savo pirminį klausimą nepriklausomai yra hierarchinis ar ne: Tai gali būti padaryta.
Jei po mano ankstesniame atsakyme.Aš padariau daug hierarchinių dizaino ir daug kartų mes norėtume išlaikyti valdybos dalį, kuri buvo išbandyta ir veikė tinkamai, ir nenoriu kartoti tai, kas veikia.
Taigi dar kartą, tai gali būti padaryta.

 
I'm sorry, bet aš negalėjau suprasti savo ankstesnius atsakymas anglų kalba.Gal galėtumėte išplėsti ir perfrazuoti tai?Kai aš atidarau. DSN failą, OrCAD sako nėra šio projekto.Bet man tegul jis sukuria failą projekto, ar aš ne leisti atidaryti. DSN failas.Kaip įdėti savo naują lapą į tą patį katalogą kaip nepageidaujamas lapas?Ar galiu pašalinti nepageidaujamus lapas?Ar galiu pašalinti visus nepageidaujamus objektus lapo ir įdėti visus daiktus savo naują lapą į jį?Kaip aš galiu nutraukti OrCAD nuo varžtais iki numeracija lakštų, kurie yra susiję su hierarchine blokų nepageidaujamų lapas?

 
Atrodo, kad jūs turite labai elementarios žinios apie OrCAD, kai atidarote. DSN failą reikia laikytis kuriant projektą eilutę ar dar jūs įpratęs būti suteikta galimybė jį atidaryti.
Taigi pirmiausia atlikite kad.
Antrasis atviras schematiškai PUSLAPIS viduje, kur galima pamatyti visų dalių ar sudedamųjų dalių.
Viduje puslapyje Jūs galite daryti tai, ką norite pasirinkti ¹ trinti, kopijuoti, įterpti, iškirpti, perkelti kt.
HTH

M

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top