Pagalba vadas vadovauja matrica

I

izua

Guest
I've got 8x5 vadovaujama matrica, bendras anodų ir katodų sustatyta.Dabar, žinoma, aš galiu komandą iš Genujos (pavyzdžiui, didelis IPS, 16f877), bet tai nėra labai ryškus, nes PIC negali tikrai šaltinio per daug srovės, ir tai turi būti tarpikliai.

Taigi, aš noriu kurti galios lygį, už jį, su tranzistorius.Žinoma, mes galime sumažinti visos LED panel vieno LED, vadovavimo ir savo anodo ir katodo.Problema yra ta, I'm pretty iš idėjos.Galime viela vyko tarp drenažo tranzistorius ir kasimo tranzistorius su savo katodai pirmoje savo kriaukle ir antrame vienas šaltinis anodo.I've tried to, ir nors atrodo logiška kaip tai padaryti, ji neveikia.Vėliau, draugas man paaiškino, kad už šį darbą, potencialo turi būti aiškiai apibrėžtos.

Taigi, kaip aš galiu tai padaryti "teisės" Beje, vadas buvo (ir, žinoma, su LED matrica, bet lengviau vieną kartą buvo padaryta) - ty, kaip aš galiu komandą LEDs tiek anodo ir katodo?

Kitas variantas būtų naudoti VNR / UDN pora.Tačiau šiuo metu, aš noriu tai padaryti su tranzistorių.

Ačiū!

 
Oi, aš jį išspręsti.Atrodo, aš trumpai.Įrašyta buvo su jos katodo į vienas tranzistorius yra spinduolis ir tai anodo į kitą tranzistoriaus kolektorius dirba's just fine.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top