Pagalba Requred pervedant žinutę kalbomis

S

sn_burki

Guest
hi all

Turiu pateikti šį prašymą nėra laiko, tačiau vis dar mano troškulį ir toliau, aš craz padaryti juda dviem kalbomis (daugumos siplest vienas ant 89C51 su ASM kalba) tik studijų tikslais.Žinau ne diplay tekstą 7x5 matricos, bet turiu šiek tiek klausimų.

1) Kaip scrol tekstą ekrane?
2) Kaip mes galime taikyti skirtingus nemirksi kaip scrol teisę scrol kairę, Blink tekstas scrol uždaryti centras, scrol pradėti nuo centro tt?
4) Kaip galėtų žinutę ateiti į centrą?
5) Po scrol Kaip veikia antra pradėti?
6) Kaip scrol rašyti po vieną?

ir daug daug kitų klausimų, man mano protas, aš noriu padaryti labai paprasta tiesiog suprasti sąvoką.

Prašau jei kas nors turi, kaip vienam mano repuirement Please Please upload specialiai pagrįsta atmel 89c51 ir Asemblerio kalba, tai bus labai padėjo man.

Linkėjimai.

 
viskas priklauso nuo aparatūros ....skelbkite savo schematiškai ir daugiau, kad firmware galima patikrinti ...
1) tiesiog perkelti duomenis siunčia ...
2) tiesiog pasirinkite keičiasi ...už centro slinkti ...mmmm
4) duomenų reikia erdvės, tiesiog pabandykite pereiti bitų formos vidurį
5) ką tik padaryti kilpą
6) It's easy, jei galėtumėte 2) ir 4)

 
labas
Ačiū už atsakymą, bet vis dar turiu visus tuos pačius klausimus, aš stengiausi suprasti šią temą, bet vis dar esu handfree.Jei turite kokių nors projektų forma, kuri answerw Mano questoins tada aš būsiu dėkinga už jūsų pagalbą.
linkėjimai

 
Leiskite schema turite, ir turėtų būti suteikta galimybė Jums orientuotis kaip padaryti viską, kad jūs norite pasiekti

1) scrol tekstą ekrane?
2) taikyti skirtingus nemirksi kaip scrol teisę scrol kairę, Blink tekstas scrol uždaryti centras, scrol pradėti nuo centro tt?
4) pranešimų ateiti į centrą?
5) Po scrol antra pradėti?
Po vieną 6) scrol laišką?

Jei neturite schematiškai let me know Norėčiau pateikti jums vieną galite pradėti dirbti su.

į sveikatą

 
labas
Ačiū už atsakymą, Idont turėti schametic nuskaityti, jo labai paprasta, aš naudoju Atmel 89c51 septyni uostų septynias eilutes 7x5 buvo matricos po dabartinės stiprinimas naudojant VNR IC, ir jiems naudojant poslinkio registro perkelti duomenis colunms, jos labai paprastos schametic.Aš dirbu dėl šio taip ilgai, bet negali suprasti klausimus ir iškeltas, plz man padėti, jei jūs galėtumėte tai padaryti.

linkėjimai.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top