Pagalba dėl vairuotojo 15 relės naudojant PIC16f876

F

fuzzzy

Guest
Labas,

I'm making kontrolės taryba.Jis yra klaviatūros, kad turi valdyti 15 skirtingų 12V automobilių relės.

Aš Pic 16f876 kaip MCU šį lenta.nes keli Pins nemokamai Norėčiau vairuoti relės naudojant bendros paskirties I / O EXPANDER kontroliuojama I2c Autobusas (PCA9555).

Pwer tiekimo MCU ir I / O Expander yra bendras lm7805 (1A)

PCA9555 gavo 16 CMOS išėjimo 20mA už Pin (max 200mA).
Postanowię sąsaja jį ULN2003 (7 Darlington masyvas) naudojant Classic Relay NPN konfigūracija. (Uln2003 išvesties jungikliai Relay's ritė į GND).Relės nėra varomas 7.805, bet tiesiogiai iš automobilio akumuliatoriaus.

Ši grandinė veikia puikiai naud relės, tačiau, kai bandau įjungti daugiau kaip penkerius matricos tai man suteikia daug problemų.Atrodo, kad nepakanka dabartinių vairuoti ULN2003, kai relės išjungti, kitos yra nekontroliuojamas, uln2003 ir PCA9555 tampa šiltesnis.

Ką galėtumėte pasiūlyti man daryti?Ar yra geresnis būdas užtikrinti sąsają I / O Expander į relės?

Thanks for your help

 
Salam,

Manau, kad R naudojant sudėtingas metodas

Kodėl ne tiesiog naudoti 74LS673 16 bitų eilės lygiagrečiai atlikti poslinkio registrus plėsti I / O?

Galite pasiimti ir 74LS673 arba jūsų aš produkcija / O EXPANDER pereiti tranzistoriai ar kokios, nenaudokite 7.805 naudojimo energijos reguliatoriaus tai gali šaltinis didelis einamosios

Hope that helps

 
Bandymo tikslams LED vietoj relės.Gal perjungimo relės sukelti spindulių ir taip mulfuncion iš PIC mikrovaldiklį.
Išbandykite šį ir pamatyti, kaip jis ..
Linkėjimai,
IanP

 
Manau IanP yra teisingame kelyje.Turėjau tokių problemų, kaip tai save.Elektra jums atrodo, kad teisinga, bet turbūt išdėstymas yra klaidingas.Relės tai generuoti daug triukšmo.Apie PCB visų priežasčių reikėtų grįžti į bendrą tašką.Nuotraukos turi būti atsietas net po reguliatorius.Galite pabandyti atsižvelgdamas relės dėl atskirų valdybos ir optocouple juos.Aš bijau, kad ji galėtų būti bandymų ir klaidų atveju.Taip pat įsitikinkite, kad esate ne didesnė kaip visų dissapation iš uln2003.

 
dėl tos pačios valdybos naudoti kitos I / O Expander vairuoti vairuoti 1 LED kiekvieno Kay.ji veikia puikiai.

Ar galite pasiūlyti man naudinga OPTOCOUPLER galintis vairuoti buvo ar bus sąsają pagal VNR arba transitor?

Aš taip pat ULN2068, ar manote, kad būtų geriau?

Ačiū už sugaištą laiką.

 
Labas

Jeigu jums reikia plėsti I / O pins, lengviausias būdas yra naudoti dekoderį, pavyzd ¾ iui, galite naudoti tris smeigtukai iš PIC, ir 3-8 eilutės dekoderis, bus padaryti darbą, lengviau nei I2C metodas.

Linkėjimai

 
Jei Recon LED Expander works fine kodėl Relay Expander negali daryti tą patį?
Tai buvo už pasiūlymą dėl to, kad pirmą kartą pabandyti kitas Expander su LED ir, jei tai veikia gerai, tada kitas žingsnis turėtų būti įdiegti ≈ 0,1 1mH indukcinės prie įėjimo PIN ir the7805 įtampos regulatoer ir ≈ 10 100ľH INDUCTOR po 100nF (keramikos) 10 LF (tantalas) ne produkcijos (kuo IPS).
Linkėjimai,
IanP

 
Jūs turite prisijungti COM (PIN 9) ULN2003 prie akumuliatoriaus įtampa, kaip taisyklė.
Jūs turėjote tai plūduriuojantis savo kita tema remdamasi ta pačia tema.

Be kitų savo temą Aš taip pat paklausė apie jūsų PCB layout, nes aš kartą vyko
į problemas, kai relės buvo sumontuotas arti viena kitos.Magnetic
laukus iš gretimų relės netrukdė vienas su kitu, kad jie neturi "traukos"
gana.Mažiausias atstumas tarp dviejų Pramonėje turėtų būti nurodyta
Relay lape.

Tiesiog kai kurie patarimai ...

/ Rambo

 
Try this,

Palik savo grandinę, kaip tai šiuo metu su I2C prietaisai, jei jūs naudojate ty 3 eilutėje 8 dekoderių, Jums tik reikia sugebėti vairuoti viena relė ne vieną kartą.Žinoma, yra būdų, kaip šis turas, tačiau šiuo metu palikti kaip yra.

Gauta turintys visas savo relės išvykęs į atskirą lenta, pasakyti bent keletą colių atstumu Prom Pav.Dabar svarbu bit, imasi 0 (žemės) veda iš kiekvieno tarybos Atgal į bendrą 0 punkte, be kitų galimų žemės grąžinimo.per važiuoklė ir tt Aš turėjau tą pačią problemą bando kontroliuoti kelios mašinos su mikro, jie visi buvo įžemintas per jų tiekimo jungtis, Micro buvo going crazy su chaotiškai operacijos.Pašalinus priežastis, ir tada į juos atgal į dainuoti punktas išgyti problema.

Jei tai nepadeda išgydyti tai, manau, reikia pažvelgti toliau Supression metodai taip pat.

 
Thanks for your help aikštelė!

Aš pagaliau radau problema.Tai buvo pagrindas problema uln2003.dabar mano planas veikia labai gerai.ji ne pateko kita problema.Bet aš manau, reikia geriau panaudoti indukcinės į 7.805 įvedimo, tai ne aš?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top