Pagalba dėl dydžio tranzistorių Diferencialinė sulankstyti cascode-op

S

Shaq

Guest
Procesas: TSMC 0.18ľm

Voltage: 1.8V

DC pelnas: ≥ 70dB

UGBW: ≥ 55MHz

Slew Rate galia: ≥ 45V/ľs

Slew Rate: 40V/ľs

Atsarga etapas: ≥ 60 °

Grandinė yra parodyta žemiau.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Padaryti ranka analizė suteikia jums greitai įvertinti

Pradėti darant prielaidą tinkamai threshould įtampų, tada užrašyti intervalus šališkumo įtampa (VB1, VB2, ... ir tt), kad išlaikyti visus soties ir iš triodinį .. tranzistoriaitaip pat patenkinti reikalinga įtampa sūpynės ..

Kai tai padarysite, jūs žinote, kad beveik visi tranzistoriai ir Vgs vertė laiku (taip pat daroma prielaida V studijų), tada galima taikyti dabartinę perpildymo forumula (Žinoma, jūs žinote), tada galite Vidutinis vertybės W / L (gali prisiimti W / L, kai tranzistorius, jei jūs neturite pakankamai parametrams apskaičiuoti jo) ..

Tada įdėti gautas vertes Gain lygtis ir nužudė normos apskaičiavimai, skirti patikrinti savo vertybių, jei Gerai, eik į treniruoklius, o jei ne, pakeisti Vb vertybės (padidėjimas ar sumažėjimas priklausomai nuo to, ką turite) ir kt ..

Tikiuosi, kad padeda ..
Ahmad,

 
Ar jūs nutarėte pašalinimo kompensacija rezistorius ir vietoj prijungti tarp lankstymo mazgų ir išėjimo kepurės?

 
Manau, kad antrajame etape nėra būtina.Tik karto cascode yra pakankamai patenkinti savo spec.ahmad_abdulghany vadovas yra naudingas

 
pfd001 rašė:

Manau, kad antrajame etape nėra būtina.
Tik karto cascode yra pakankamai patenkinti savo spec.
ahmad_abdulghany vadovas yra naudingas
 
Shaq rašė:pfd001 rašė:

Manau, kad antrajame etape nėra būtina.
Tik karto cascode yra pakankamai patenkinti savo spec.
ahmad_abdulghany vadovas yra naudingas
 
Aš jau skirtos visų tranzistorių dydis ir dirbo Št.regione.

Jei Vin = VIP = 0.9V, fonas ir VOP turėtų būti 0,9, bet aš 166.8533mV.

Bet mano atvirojo kontūro pelnas jau 72.485dB, ugbw yra 70.642MHz ir fazių skirtumas yra 73,13 °.Visi patenkinti savo spec.

Ar kas nors pasakyti, kodėl mano VOP ir fonas yra tokie maži?

 
Shaq rašė:

Aš jau skirtos visų tranzistorių dydis ir dirbo Št.
regione.Jei Vin = VIP = 0.9V, fonas ir VOP turėtų būti 0,9, bet aš 166.8533mV.Bet mano atvirojo kontūro pelnas jau 72.485dB, ugbw yra 70.642MHz ir fazių skirtumas yra 73,13 °.
Visi patenkinti savo spec.Ar kas nors pasakyti, kodėl mano VOP ir fonas yra tokie maži?
 
chungming rašė:Shaq rašė:

Aš jau skirtos visų tranzistorių dydis ir dirbo Št.
regione.Jei Vin = VIP = 0.9V, fonas ir VOP turėtų būti 0,9, bet aš 166.8533mV.Bet mano atvirojo kontūro pelnas jau 72.485dB, ugbw yra 70.642MHz ir fazių skirtumas yra 73,13 °.
Visi patenkinti savo spec.Ar kas nors pasakyti, kodėl mano VOP ir fonas yra tokie maži?
 
Kokios PFBK turėčiau naudoti?

Plz give me keletą pasiūlymų.

Thx!

 
Kaip tu gali imituoti grandinė be bendros nuomones?
pasirinkti atsiliepimą priklausys nuo jūsų prašymą.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top