pagalbą VHDL (designWorks4) sukurti 4 atsitiktinių skaičių (4bits)

F

frs89

Guest
Man reikia pagalbos dėl mažai projektą, ir jos tikslas yra sukurti sequencial mašina modeliuojanti loterijos mašinos arba Lotto (I
don't really sužinoti tikslią žodį anglų).taškas yra tai, kad man reikia generuoti 4 skaičiai (4-bitų kiekvienam (šešioliktainis)) ir įregistruoti juos į keturias 8_digit_segments.I
don't really know how galima generuoti atsitiktinius numeriai (be repeatings).Norėčiau padėti forma VHDL kodas arba projekto rengimo (naudojant šlepetės ir kai adicional logika).

Atsiprašome už mano prasta anglų ir, galiausiai, kai kuriems nepakanka temomis, bet man patinka kai kurie padėti, prašau.

LaimėFlávio Silvestre flaviosilvestre89 (at) hotmail.com

-------------------------------------------------- --------------------------------
Dėkojame už pagalbą, bet aš ir toliau su problema, kad ne kartoti numerius, kaip tai padaryti?, Mašina yra tik trys įėjimai (paleisti, sustabdyti, ir iš naujo), kai pradėjo mašina generuoti atsitiktinius skaičius, kai sustabdyti šiuo metu yra "poped" ir alocated atmintyje ir rodomas segmentas.Problema: Neturiu metodas užkirsti kelią, kad šis naujas numeris jau išėjo ...
Paskutinį kartą redagavo frs89 01 Bir 2008 17:28, edited 2 kartus iš viso

 
Jak wynika z badania "Specjalista IT na rynku pracy" blisko 30% specjalistów IT aktywnie szuka pracy a prawie 70% pracowników IT jest gotowa zmienić pracodawcę jeśli tylko otrzyma ciekawą propozycję współpracy.

Read more...
 
Į keword yra LFSR (linijinėms feeback registre keičiamas).A atsiliepimą išraiška gali būti atrinktos ir pasiekti maksimalų sekos ilgis, tai visas įmanomas koduotės į registrą execpt visų nulio atveju corresconding iki 2 ^ n - 1 Pseudo atsitiktinių bitų sekos ilgį.

Čia galite rasti, pvz VHDL kodo pavyzdžių EDAboard.An LFSR turi deterministyczny seka, kad kartojasi po experiation iš eilės ilgis.Ji turėtų būti derinamas su nepriklausomo atveju pasiekti tikrąją atsitiktinių produkcijos, pvz nežinoma laikas vartotoją sąveiką, jei LFSR eksploatuojamas esant pakankamai aukštą taktų dažniui.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top