padeda mano projektą .. esu prarado-usb baterija çkroviklio

S

sandy_m2k2

Guest
hi everyone ..

can I get some help su savo projektą:
Pažangios mikroprocesorių

baterijos įkroviklis su USB sąsaja

Info pateikta vadovas yra:Šis projektas bus baigti kurti ir statyti iš sudėtingų akumuliatoriaus kroviklį ir NiMH arba NiCd AA elementų, siekiant labai žemas
komponento išlaidos įgyvendinant tiek sudėtingumo, kaip galima į ARM mikroprocesorių, galbūt naudojant Buckconfiguration
SMPS kontroliuojama skaitmeniniu.Programa bus įgyvendinama C naudojant Keil ARM IDE teikti labai aukštos
kokybės sumodeliuotais kūrimo aplinka -
ir perkelti į "flash programuojamosios mikrokontrolerów.KONSULTACIJOS APIE kontūrai IŠ SUPERWISERČia yra paprastas analoginį kanalą savo batt chargers.The
tikslių reikšmių FETs naudojami ir rezistorių, yra atviros derybos
bet jie turi dirbti.Naudokite TO220 pinout FETs už
bandymai prototipus, nes jie lengvai lituoti
ir pakeisti.
Į 0,47 rezistorius turi būti galios rezistorius, 0,1 rezistorius turi galią, jei didelės įkrovimo srovės (> 2A) yra naudojami.Priešingu 1/3W yra bauda.

Pridedu erelio biblioteką su TC1427 ir du FETs N & P kanalo, į TO220 bruožais.Šie komponentai bus dirbti, kad būtų galima atlikti PCB, arba tiesiog padaryti savo grandynai su PCB išdėstymo vėliau.
Naudojant eagle Jums reikia dalių iš EAGLE bibliotekos, konkrečiai:
RLC, reistors ir kondensatoriai.Jums reikia patikrinti dydžio arba rezistorių ir kondensatorių ir naudoti tinkamas komponentas.
Naudokite wirepad biblioteka vario trinkelėmis jungtys.
Jei naudojate Schottky diode (gal nereikia) bet Schottky diode su to paties dydžio (maždaug) galite pervardyti ir naudojamas nuo Erelio bibliotekų.
Dėl rezistorių reikia apskaičiuoti max pr galia ir kad gautumėte tinkamą rezistorius.
Dėl kondensatorių daugiasluoksnė keraminė bus visiems.Vienintelis klausimas yra tai, kas yra pagrindinis žingsnis - paprastai 0,1 "arba 0,2" (2,5 arba 5 mm).
Dėl indukcinių taip pat turi būti pasirinktas.Rasti kurios bus pakankamai didelė srovė ir kuri skirta komutacinius PSU.Pabandykite RS arba Farnell.Jūs galite apskaičiuoti koks induktyvumas, ko reikia.Čia tikriausiai bus būti neaiškiai suderinama sudėtinės iš Eagle bibliotekos-kai kuriais atvejais visus klausimus yra švino pikis

Aš ne geras studentas ir esu visiškai lost.Pls kas nors man padėti cos kitaip aš neišlaikyti

 
Aprašymas savo "projekto" atrodo comercial produkto aprašymas.

Kur jūs jį nuo?

Prie,

Guillermo (AR)

 
Tai buvo dėl projekto aprašymas lape pateiktas vadovas

 
man reikia pateikti ataskaitą pirmą savaitę dviem ir aš visiškai prarado .. pls kas nors vadove man ritus kryptimi

 
(43 pages, revision C, updated 09/06) and

AVR450: Battery Charger for SLA, NiCd, NiMH ir Li-ion Baterijos
(43 puslapių, peržiūrėjimo C atnaujinta 09/06) ir

Kodas AVR450: Battery Charger for SLA, NiCd, NiMH ir Li-ion Baterijos

Šis Nuoroda Dizainas baterija çkroviklio, kad visiškai įgyvendina naujausias technologijas, baterija çkroviklio dizaino.Çkroviklç gali greitai Už visas populiarias baterija rūšių be aparatūros pakeitimus.Çkroviklç dizainas yra visiškai bibliotekos SLA, NiCd, NiMH ir Li-jonų baterijas.

 
ok .. dabar Kaip pereiti Abt projektavimo komponentų vertes, jei norite naudoti tą pačią grandinę kaip tat į avr mcontroller?Parašytas po 1 minučių:i am susiduria kita problema .. nes i naudoti usb energijos apmokestinimo, taip pat veikia mikrokontrolerów, Kaip pereiti Abt tai?Po 3 minutes:usb bus tik 100 mA dabartinės jeigu prietaisas yra nepripažįstamas ..Parašytas po 2 minučių:taip, kaip pasiekti, kad prietaisas reconise prietaiso?

 
pagaliau vadovas sutiko, kad mes galime naudoti išorinių energijos apmokestinimo .. todėl dabar gali kas nors man padėti?

 
Citata:

akumuliatoriaus kroviklį ir NiMH arba NiCd AA elementai
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top