padeda FPGA dizaino laikrodis dalijant.

R

rajsrikanth

Guest
hi everyone

mano projektas i am naudojant virtex-2 ir tikrasis klausimas yra
Iam gauti laikrodis iš realaus generatorius tiesiai į FPGA

ir i padalinti parą atsižvelgiant į reikalavimų įvairių sudėtinės mano laive.

ir mano klausimas, kaip man reikia padalinti parą į FPGA ir aš galiu padaryti, kad ir i duoti laiko, kad perdirbėjas ir SDRAM ir kitų komponentų.
pls kas gali duoti idėją, kaip padalinti parą į FPGA ir rašyti kodą dalijant laikrodis

ir jei: i wanna give Diferencialinė laikrodis tada kaip man reikia naudoti FPGA.

dėka ir dėl
raj

 
Labas,
Laikrodis padalinys neturėtų būti problema.Naudokite T FlipFlop, gausite padalinti iš 2, naudokite kitą serijos, gausite suskirstyti į 4 ir taip toliau.
Dėl konkrečios skaidymo faktorius, naudokite žiedo skaitiklis, ar net valstybės aparatas.Bet čia Jūs turite būti atidūs apie darbo ciklą.If you dont need a 50%
darbo ciklą jūsų problema gali būti išspręsta naudojant eaisly žiedas skaitliukas.
Kr,
Avi
http://www.vlsiip.com

 
Taip pat galite naudoti Skaitmeninis laikrodis Manager (DCM), bet saugokitės min / maks dažnį.

 
Citata:

ir jei: i wanna give Diferencialinė laikrodis tada kaip man reikia naudoti FPGA.
 
Esu įsitikinęs, kad virtex-2 yra PLL viduje, ji yra paprasta naudoti, tiesiog pamatyti keletą puslapių dokumentas

 
Citata:

Esu įsitikinęs, kad virtex-2 yra PLL viduje, ji yra paprasta naudoti, tiesiog pamatyti keletą puslapių dokumentas
 
Dėkoju už visus pasiūlymus

ir i nori žinoti, kaip mes galime programa DCM, bet gali suteikti idėja.
ir kaip mes galime sukurti Diferencialinė laikrodžiai ir tai possibel kurti Diferencialinė laikrodžiai

ačiū

 
DCM yra primityvus, galite instantiate jį savo kodą.Norėdami sužinoti kaip tai veikia, skaitykite V2 vartotojo vadove skyriuje 3.
Kai u sukurti laikrodžiai (clk_SDRAM), kad reikia kitų komponentų ant lentos (SDRAM. ..), tik naudoti ją vairuoti OBUFDS ir išvesties šios ląstelės bus du skirtingi laikrodžiai.ir nereikia daryti nieko daugiau.Į v2 vartotojo vadove, galite rasti OBUFDS pagalba per.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top