padeda dažnių metodai (FDDF, FDTLM)

A

AS-zu

Guest
Hello eveybady, vienas iš jūsų galėtų man padėti

Noriu žinoti tarp (FDfD et DFTD) et (TLM et FDTLM skirtumas)
ty algoritmasačiū

 
Jeżeli masz smartfon Asusa, HTC, Samsunga, LG, lub Sony pracujący pod kontrolą Androida z pewnością z niecierpliwością czekasz na aktualizację do jego najnowszej wersji - 5.0 Lollipop. Sprawdziliśmy kiedy (i czy w ogóle) możesz na nią liczyć.

Read more...
 
I "think" metodus esate nuoroda yra:

Diferencijuotas Dažnių-domeno (FDFD)
Finite-Difference Time-Domain (FDTD)
Perdavimo linijos metodas (TLM)
Time-Domain Perdavimas linijinis metodas (TLM)

Šie metodai paprastai keturių Visi darbo montavimo srityje ir medžiagos atskirų punktų Cartesion tinklelį.Lygtis, susijusių per Maksvelo lygtys srityse formuluotė šiek tiek skiriasi kiekviename metodas, bet visi jie iš esmės tik priversti Maksvelo lygtys per tinklelį.

Laikas domeno metodai turi galimybę imituoti prietaisas per labai platus dažnių diapazonas vos vieną modeliavimas.Energijos šaltinis paprastai yra naudojamos taip visais rūpimais klausimais, impulso reakcija yra registruojami.Furjė transformavimas impulso atsakas suteikia jums spektrinis atsakas.FDTD yra dar vienas didelis privalumas, kad ji naudoti Tiesinė algebra.Tai reiškia, kad jei du kartus iš jūsų problema, atmintis ir skaičiuoti laiką dydis tik padvigubėja.Kiti metodai, dvejinimo problemos mastą, gali padidinti jūsų atmintis ir skaičiuoti laiką nuo 4 iki 16 kartų ar daugiau!Laikas domeno metodus, tačiau yra prastos modeliavimo labai rezonansinis prietaisų ar įtaisų, kur spektrinis atsakas pakeitimų staiga.Tokiais atvejais dažnio domeno metodai paprastai yra tikslesni.

Dažnių srities metodai yra dažniau ir stipriau veiksmingai ir tiksliai aukštos rezonansinis prietaisų arba kai domina tik viena ar dvi dažnis taškų.Jie grindžiami Tiesinė algebra, kad atmintis ir skaičiuoti laiką proporcingai didėja problemos mastą.Paprastai jūs konvertuoti Maksvelo lygtys su bet * x = b ir sklaida problemų, arba * x = a * X eigen vertės problemų.

Aš taip pat sako, kad FDFD yra paprasčiausias skaičiaus metodas žinau įgyvendinti.Ji nėra tokia veiksminga, kaip baigtinių elementų metodas (FEM), bet FEM daugiau nuobodų suformuluoti.Aš taip pat sako, kad aš nematau TLM ar TDTLM naudojamas beveik tiek pat, kiek FDTD tai yra daug daugiau raštingų galima FDTD.Dauguma tai taip pat taikoma FDFD, bet kitaip FDFD gali būti sunku rasti literatūroje.

Mano drDisertacijos, aš aprašyti gera išsamiai skaičiaus metodai, įskaitant:

Diferencijuotas Dažnių-domeno (FDFD)
Finite-Difference Time-Domain (FDTD)
Plokščia banga Expansion metodas (PWEM)
Griežtas Coupled bangų analizė (RCWA)
Stygų metodas
Lygį, nustatytą metodą (LSM)
Greitas marching metodas (FMM)

Parsisiųsti ją galite čia:

http://purl.fcla.edu/fcla/etd/CFE0001159Hope this helps!
-Tip

 
Labai ačiū už atsakymą

Norėčiau sužinoti, kokia yra sužadinimo žodžio dažnių metodas

ačiū

 
I don't understand your question.Ar Jūs klausiate, kaip įtraukti į šaltinį dažnio domeno metodas?Tai priklauso nuo skaičiaus technika renkatės.Yra daug rūšių, kad visi "dažnio srityje," Pavyzdžiui, nėra baigtinių elementų metodas, baigtinių skirtumų dažnio srityje, metodas linijas ir tt, metodas Jus domina?

-Patarimas

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top