Padėkite man-problema HFSS

A

ablendos

Guest
I
can't importo elipsinės cilindrų į HFSS.when išsaugoti modelį, jis bus rodomas pranešimas, kad Asci kodas klaida.Ar kas nors įvykdyti?

man padėti ......... thanks

 
HFSS v9.1 PRANEŠIMO KLAIDA

Aš taip pat susitiko su problema v9.1.
Greitas raidos negalima dirbti mano kompiuteryje.
I'll privalo "interpoliuojama" ir išsaugokite srityse su "diskrečiųjų" variantas ...

Be to, kaip man, Imitacija yra gana Nepastovus.
Funkcija "dublikatas" ypač "windows'-galėjo ir klaidų be paaiškinimo.

Atsiprašome, apie savo problemą, aš negaliu padėti specifficaly
naudoti Ansoft tinklalapyje:
aš tikiu, kad jie bus atsakyti.
Anyway, Ar importo savo objektą nuo hfss v8.5?
Jei taip, importo visą projektą. CLS failą hfss v9?
kai importo projekto, priežiūra, objekto pavadinimų (ne "-" leidžiama pavyzdžiui)littlindian

 
Max ablendos,

u tai importo arba eksporto elipsinis cilindras?Patikrinkite, šeštadienis failai compatiable.Dabar PKVŽ 12 yra todėl, jeigu turite failas, kuris yra PKVŽ 12 ir kada ir bandykite importuoti į HFSS kuri palaiko PKVŽ 10 (manau), tada ir buvo problema.Jei eksporto sm3 bandysite išsaugoti į paskutinę PKVŽ formatu.

Hope this helps.

Į sveikatą,
Element7k

ablendos rašė:

I can't importo elipsinės cilindrų į HFSS.when išsaugoti modelį, jis bus rodomas pranešimas, kad Asci kodas klaida.
Ar kas nors įvykdyti?man padėti ......... thanks
 
kuri programa gali atidaryti. šeštadienis failą?Autocad?
Aš stengiuosi eksporto HFSS 3D modelį, siekiant gauti tam tikrą dimensiją statyti.
Hope someone can help.ačiū!

 
Max randyding,

ACSI yra prekinis ženklas erdvinių.(Manau, kad neseniai perėmė Dassault) Autocad, Solid Works, KeyCreator
ir tt, galite atidaryti ir keisti *. šeštadienis failus.

Solidview bus gera ir pigiai programą, jei jums tiesiog reikės nori matmenys.

Į sveikatą,
Element7k

randyding rašė:

kuri programa gali atidaryti. šeštadienis failą?
Autocad?

Aš stengiuosi eksporto HFSS 3D modelį, siekiant gauti tam tikrą dimensiją statyti.

Hope someone can help.
ačiū!
 
Max Element7k,
Thanks for the info, bandau atidaryti. Šeštadienis failą Autocad 2002, didnot darbą.Manau AutoCAD gali generuoti. Šeštadienis failą, bet negali atidaryti.
ar žinote, kur galima atsisiųsti solidview?
Thanks again.

Randyding

 
Max randyding,

i think u turi turėti tvirtą žiūrėkite AutoCAD.Galite naudoti Ieplests ieškoti solidview.Jūs galite užsiregistruoti į savo svetainę dėl 15days nemokamą bandomąją programinės įrangos įsigijimo.

Į sveikatą,
Element7k

randyding rašė:

Max Element7k,

Thanks for the info, bandau atidaryti. Šeštadienis failą Autocad 2002, didnot darbą.
Manau AutoCAD gali generuoti. Šeštadienis failą, bet negali atidaryti.

ar žinote, kur galima atsisiųsti solidview?

Thanks again.Randyding
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top