paaiškinimai MIMO ....

V

vkekk

Guest
1.Orų BLAST (Bell layered Erdvės-laiko) yra bendra sistema, ar ne MIMO sistema.

2.Jei srautinis yra bendra sistema, kas tada yra skirtumas tarp bendros sistemos ir blast sistema pagal spektakliai MIMO.

3.Koks yra skirtumas tarp jokių perdavimo ir jokio imtuvo antenos įvairių kategorijų MIMO sistemos santykis.

kas nors padėti šiems ....skubiai dabar

Thanks in advance

 
Labas
Jūsų klausimas nėra aišku, už mane, bet aš turiu keletą pastabų.
Blast yra vietos laiko kodus tipo naudoja MIMO sistemų.

 
Apsvarstykite butas blukimo MIMO kanalo,
V-blast yra algoritmas išgauti perduodamus duomenis, kiekvienos Tx antena nuo gautų antena filialai.

Taip, aš žinau, tai algoritmas sukurtas ir naudojamas MIMO sistemų.

[3]: Kaip jūs kategorizuoti skirtingų MIMO sistemas?

 
Kai kuriuose dokumentuose, jie paminėti blast sistema naudojama Didelis duomenų perdavimo greitis paraiškas ....
Kai kuriose knygos, VBLAST yra architektūros pertraukos pirminius duomenis į M substreams, kurie perduodami atskirų antenų.kad substream yra nekoduotas versija.Ar turite kokių nors medžiagų, siekiant blast yra už MIMO sistemos algoritmas ..

 
Aš negaliu pateikti tikslią komentarą pagal jūsų skaitymai (minėtas pirmiau).
Bet apskritai, MIMO sistemos naudojamos siekiant padidinti duomenų perdavimo spartą (konkrečiai Didelis duomenų perdavimo greitis paraiškas ....).Be to, manau, kad antroji citata yra būdas VBLAST darbai.

 
Labas
Erdvės-laiko kodavimas yra kodavimo tipą, kuris yra naudojamas MIMO sistema su M antenos siųstuvą ir N antenos imtuvą.
Erdvės-laiko kodavimas yra 2 pagrindines kategorijas.Tiesiog vienoje iš jų tikslas yra didinti duomenų perdavimo spartą.Šioje kategorijoje labai garsus kodavimas yra V-blast.
Todėl aš manau, (V) blast nėra sistemos arba algoritmas.Tai kodavimo MIMO sistemų tipas.
Norėdami gauti daugiau informacijos, siūlau jums labai gera knyga Jafarkhani.Jo vardas yra Space-Time Kodai, teorija ir praktika.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top