pažinimo radijo padėti reikia

K

kaleem.ullah

Guest
labas
I'm
working spektro fiksavimo metodų pažinimo
radijo ... tai naujos temos ir mes negalime rasti jokių kodų
ar padėti jam.Aš taip pat susiduria su problemomis, kaip ir turi
pradėti šviežia ... jei kas nors neturi kodai su juo gali ir
siųskite man per daug ... tai būtų didžiausias pagalbos
man tai mano projektas ...thank u anksto
Paskutinį kartą redagavo kaleem.ullah 14 rugpjūtis 2009 19:20, edited 2 kartus iš viso

 
PLZ help me
Paskutinį kartą redagavo kaleem.ullah 14 rugpjūtis 2009 19:18, edited 1 kartą iš viso

 
jiems vis dar laukia
Paskutinį kartą redagavo kaleem.ullah 14 rugpjūtis 2009 19:19, edited 1 kartą iš viso

 
Koks jūsų projektą?
Koks yra jūsų sistemos modelis?
Ar jau turite algoritmas norite kodo?
kas yra programavimo kalba naudojate?

Jūsų žinutė taip Zamglony & trūksta!

 
Ar galiu turėti daugiau informacijos apie savo darbą?

Man reikia daugiau informacijos, kaip ir šis yra geras sąlygas mokytis.

ačiū

 
Parašytas po 24 minučių:Šio IEEE popieriaus padės Jums pagal stendo koncepciją kognityvinę radijo
esmės pažinimo radijo gali padidinti spektro utilizaion dinamika spetrum prieigos
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
jiems vis dar laukia

Paskutinį kartą redagavo kaleem.ullah 14 rugpjūtis 2009 8:54; edited 1 kartą iš viso
Paskutinį kartą redagavo kaleem.ullah 14 rugpjūtis 2009 19:22, edited 1 kartą iš viso

 
i am doing modeliavimo spektro aptikimas naudojant kowariancji ir auto corelation į MATLAB ir aš taip kowariancji absoliuti vertė (CAV) aptikimo algoritmus .. padėkite man su MATLAB kodavimo
Paskutinį kartą redagavo kaleem.ullah 14 rugpjūtis 2009 19:20, edited 1 kartą iš viso

 
Thank you for the IEEE popieriaus, bet kodėl jūsų paštu kiekvieną kartą, kai buvo pakartotas?galima rašyti tik vieną kartą ir tai bus naudinga!

Aš bijoti, jei moderatoriui
žr. šio kartojimosi gali panaikinti savo pranešimus.

 
Taip pat gali kas nors čia,
padėkite man į programinės įrangos apibrėžtas radijas?. Manau pažinimo radijo tik avanso dalį ji .... Mano dizainas naudojant Matlab sistema generatorius based.I turėti pakimba su QPSK demodulujące .... . Please help

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top