optinės kodera

Y

yashmodi

Guest
Hello everyone,

Nekantriai laukiu sąsają 8051 su incremental encoder
mano projekto vadovas paprašė man atrodo dėl padidėjusių kodera su 32 bitų skaičiavimo ir lygiagrečios skaitymas.
i want to įgyvendinti kovos įrangos, o ne įgyvendinimo programos interrupts.
prašome padėti man su kodera ir žetonų reikia, ir taip pat kaip i eiti apie programavimo ji.

Thanx a lot
Yash

 
Neaišku man, kodėl norite sukurti išorės modulį-32 bitų skaitiklis, kur visos šios funkcijos gali būti lengvai įgyvendinamos witn 8051 mikrokontrolerów, tačiau, jei tai tik vardan pratimai tada Norėčiau eiti į "senųjų" goodies pvz 74393 (dual 4-bitų dvejetainis kovos su naujo).
Jums reikės 3 šių skaitiklius statyti visiškai 32 bitų dvejetainis skaitiklis.
Kiti kandidatai gali būti pasirinktos iš 4000 šeimos.Čia Jūs galite naudoti 4020 (14 bitų) arba 4040 (12 bitų) dvejetainiai skaitikliai.
Visi 32 rezultatų galima prijungti prie 8051 uostuose P0, P1 ir P2.

Taip pat reikia nepamiršti, kad vieno kanalo kodavimo (tachometrai), yra iš esmės mažiau tikslūs nei dviejų kanalų versijos ir negali registre kryptimi.Netikslus rodmenys dažnai atsiranda tada, kai kodas rato sustojimo arba netoli lizdo krašto ir vibracijos perkelti kodas ratų ir atgal.Jei lizdą krašto neatskirtų šviesos spindulį, skaitiklis padidinimų kiekvieną perėjimą.

Šiuo metu nėra prasmės aptarti programinės įrangos pusės savo projektą.
Pirma, jums reikia dizaino aparatūros ir tada mes galime jums padėti (jei reikia) raštu kodą.

Kitas klausimas yra, kaip ir kokia forma,
ar jūs ketinate naudoti / parodyti dėl 32-o skaitiklis?

Linkėjimai,
IanP

 
Hello everyone,

Nekantriai laukiu sąsają 8051 su incremental encoder per Kvadratūra skaitliukas.i nenorėjo sąsaja papildomas kodera su 8051 tiesiogiai cos ir maniau, kad jis būtų perdirbimo labai lėtai, besider komplikuojantis kodavimo
, the other options being

i ieškojote neto ir haved nustatomas nulis dėl agilents HCTL -2032,
kiti variantai buvo

1.Texas priemonės TMS320x280x DSP valdiklio modulio (iš kurių ir neturi idėja)
2.LS7366 kad turi 32bit up / down counter rodyklėje kanalas suppot ir SPI sąsajakokie yra kitų būdų vietų, kryptis ir greitis atsiliepimą?turėtų ir tęsti naudojant HCTL - 2032 ar yra geresnių alternatyvų?
kas TMS320x280x tiksliai, tai lustas arba visą modulis, atrodė labai sudėtinga?

vaikinai būtų gr8 jei Ull galėtų padėti man

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top