OPEN URL SIM300c

S

sakaz

Guest
Sveiki, forumas,

Tikimės, kad Jums yra gera.

Aš tik neseniai gavo SIM300C modulis ir tikslą naudojant GSM / GPRS modulis siųsti periodinius duomenų skirtumas vietas svetainėje veikia Nutraukti duomenų bazėje.Aš dirbau su ASP ir duomenų bazės.Aš įdiegta keletas Temperatūra dujų sensros skirtingose vietose ir noriu nusiųsti savo duomenis į svetainėje Centrinis vietą.kad asmuo, sėdintį Centrinis vietą galima patikrinti, jei viskas bus gerai.

Aš ASP / VBA scenarijų, tiesiog paleiskite jei turite mano idėja.pavyzdžiui:

----------------------------------
jeigu mes paleisti tai laidininkas:
http://users1.nofeehost.com/zeeworks/xt_email.asp?prefix=srn&text=12345678901

tada ASP scenarijus bus rodomi ir pridėti įrašą į serverio duomenų bazės ir atsakymas patvirtinimo.

Jei norite pereiti į:
URL: http://users1.nofeehost.com/zeeworks/
Vartotojo vardas: admin
slaptažodis: admin

ir paspauskite mygtuką ŽIŪRĖTI SMS DUOMENŲ jūs galite pamatyti pabaigoje naują atvykimo datą ir laiką.Tai yra tik idėja ir padarė ir padarys ją labiau geriau.

---------------------------

1.Ar manote, kad tai tinkamas būdas įkelti duomenis į duomenų bazę.
2.Kaip ir galima paleisti pirmiau HTTP URL jungiantis per GPRS SIM300C AT komandos.Tikiuosi, jūs suprantate, ką aš noriu ir galėtumėte man padėti pradėti savo šio proejct.

Linkėjimai,

Shan

 
See my post šiuo adresu: http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=347415&highlight =

 
Helo gsmman

ačiū už atsakymą.Taip, i got it jau ir padaryta, ir i bandė atidaryti www.google.com ir kitų atsitiktinių tinklalapių, i got it kaip ji veikia.Didžiosios ačiū.

Dabar aš noriu siųsti el per SMTP serverio naudodami sim300c gprs modulį.Turiu rasti internete ir rasiu smtp procotols taip.
AT CIPSTART = "TCP", "pašto serverio SMTP IP ADDRS", "25" <ENTER>
Gerai
CONNECT Gerai
220 SMTP ..................>>>>>

-----------
Šiame etape, kai i tipo nieko ir paspauskite ENTER <ENTER> tada i got KLAIDA.tai kodėl?Kaip ir galima siųsti el.

Laukiama jūsų teigiamą atsakymą.

Shan

 
Jūs turite atsiųsti kiekvienos eilutės duomenų, naudojant " CIPSEND" komandą:
Kodas:>> AT CIPSEND - numeris Siųsti Command

<<> - Palaukti modulis grįžti ">", norėdami parodyti, kad pasirengęs priimti duomenis

>> EHLO test.com - siųsti duomenis (nutraukti su CTRL-Z)

<<250 OK - atsakymą iš serverio SMTP

>> AT CIPSEND - numeris Siųsti Command

<<> - Palaukti modulis grįžti ">", norėdami parodyti, kad pasirengęs priimti duomenis

>> MAIL FROM: admin (at) test.com - siųsti duomenis (nutraukti su CTRL-Z)

<<250 OK - mail from admin (at) test.com - atsakymą iš serverio SMTP

.

.

.

 
Labas,

Ačiū, taip ir liko per interneto paieškos ir rasti SMTP, POP3 protokolai ir i bandė naudoti abu ir i sėkmingai, retrive laiškus iš serverio POP.Bet kai i bandyti siųsti laiškus per savo SMTP serverio ir gavote klaidos:

HELO mane (ne) myserver.com --- SMTP Sveiki Malonu susipažinti
MAIL FROM: <me(at)myserver.com> --- SMTP SENDER Gerai
RCTP Į: <receiver(at)myserver.com> --- SMTP Relaying Denied ?????

Turiu klausimą, kaip ir galima prijungti bet kokį smtp serverį be vartotojo vardas arba slaptažodis.ir negali suprasti.jei jis be vartotojo vardą ir slaptažodį, tada kas gali naudotis kas nors SMTP serverio.

Prašome paaiškinti.

Shan

 
sakaz rašė:

Labas,

Turiu klausimą, kaip ir galima prijungti bet kokį smtp serverį be vartotojo vardas arba slaptažodis.
ir negali suprasti.
jei jis be vartotojo vardą ir slaptažodį, tada kas gali naudotis kas nors SMTP serverio.

 
Ačiū Gsmman,

Tai tikrai puikus Jūsų nuoroda pateikė išmokti ir suprasti apie paštas autentifikavimą.Aš jau išbandyti su savo interneto svetainę / smtp.pašto serverį.Aš succssfully išsiųsti ir gauti elektroninį paštą per HyperTerminal naudoja mano GPRS modemo.

Dar kartą ačiū, kad daug.Aš būsiu čia dar kartą, jei norite daugiau sužinoti iš šio forumo.

Linkėjimai,
Shan

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top