One-shot ICS automobilių aplinka

U

UnSaniT

Guest
Sveiki, aš esu šiuo metu dirba apie mažų projektų, kurie bus panaudoti dvigubą vienkartinis IC (kažkas panašaus HCF4548B) ir bus išjungtas 12V automobilio akumuliatoriaus.Nesu tikras, kaip turėčiau galios ir prisijungti IC.Leiskite man paaiškinti šiek tiek daugiau informacijos apie projektą:

HCF4548B yra absoliuti didžiausia reitingą VDD iki 20V (manau), ir ji paskatinti ir yra vardinė VDD 0,5 VAš planuoju panaudoti trumpalaikis Pushbutton switch for one-shot priežastys.Kai presuoti, jungiklis jungia 12V nuo akumuliatoriaus prie priekinių.Taigi iš esmės, ką aš noriu padaryti, tai priimti baterija (12V) pusėje už IC VDD jungiklis, ir imtis žibintai pusėje, kaip paskatinti ir.

Aš stengiuosi kurti tai, kad ji bus apsaugota nuo trumpalaikiai šuoliai, apkrovos sąvartynus, ir atvirkštinės akumuliatoriaus.Žinau, kad galėtų imtis automobilių reguliatoriaus ir ją naudoti IC VDD, bet manau (nesu tikras), kad vėlavimas, kai persijungia ant reguliatoriaus būtų per ilgas, taip pat naudoti reguliatorius one-shot sukelti.Todėl, kadangi vienas-shot "orientacinės yra vardinė VDD 0,5 V, I can't use reguliatorius tik VDD ir kažkas už sukelti.

Any ideas?Gal galiu gauti dviem automobiliams reguliatorius (su leidžia).Prijungti tiek prie 12 V pusėje jungiklis, vienas išvesties IC VDD, kitas IC sukelti ir kaklaraištis iš kitos pusės Pushbutton į rodyti reguliatorius leidžia PIN.Ar tai garso pagrįstas?Kaip ilgai reikia tikėtis, kad reguliavimo institucija atsižvelgia į išvesties po įjungti PIN teigiama?

Ačiū,
-UnSaniT

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top