Odos gylis!?

A

aryajur

Guest
Nuo EM bangos lygtys ir laidininkai, mes pastebėjome, kad EM bangos negali daugintis ir dirigento, nes jos yra labai silpnos ir odos gylį susilpninti "e" atstumą.Tad kaip jie gali feed į perdavimo linijos.Iš pradžių buvau patenkintas, nes man aiškina, kad EM bangos keliauja išilgai linijos, o jis bando spinduliuoja iš nuo linijos, kuri turėtų sukurti e. teisingumo srityje palei liniją, kuri bus sukurta pagal perdavimo linijos dabartinis ir ji bus duoti mus odos gylio aplink laidininko paviršiumi.
Bet aš svarstymas Mikrobangų Inžinerija David gaisras, ir kad jis atsižvelgia į SER bangų atveju eilutę.Ir mano E ir H laukų palei line 0!(z kryptimi), tai yra perdavimo linijos skyrius, kai jis gauna telegrafininkas lygtis pagal Maksvelo lygtys.Ir aš nesuprantu, kodėl nėra odos gylį arba kaip tokia banga propaguoti ir perdavimo linijos laido?

 
Dėl lossless SER linija, E × H (kompleksinis produktas) rodo sklidimo krypties, išilgai linijos ilgis (naudoti dešinės taisykle, su ex ir Hy, nykščiu taškus išilgai z ašiai).Be losslesss atveju, odos gylis yra lygus nuliui.Tai negali įvykti realiame gyvenime, tačiau mes būti labai arti su superlaidininkai.Ez ir Hz turi būti nulinis SER dauginimas z kryptimi.

Kai yra atsparumas, šiuo metu patenka į dirigentas.Dėl atsparumo, dabar įtampa išilgai laido ilgis (pagal Omo dėsnis).Tai reiškia, kad Ez komponentas.Taigi lossy linija nėra tiesa SER eilutę.Ez taip pat reiškia, kad bus dispersijos ir dauginimo greitis ir charakteristika pilnutinė varža.Už labai maža varža (paprastai atveju), Ez ir dispersija yra labai maža ir mes kalbame, kad kvazi-TEM linijos.

SER eilutė turi būti tos pačios dielektrinių visur, kaip įkalbinėti ar perdavimo linija.Microstrip buvo ore virš ir žemiau substratas.Net lossless atveju, tai sukelia tiek Ez ir Hz turi būti ne nulinis.Taigi mikrojuostelinių yra ne tie ir Dispersinė.Jei mes neturime pernelyg didelis dažnis, tačiau, dispersija yra labai maža, ir mes vis dar galime vadinti kvazi-SER.

Odos gylio lygtis apskaičiuojama remiantis Plokščia banga paprastai (stačiu kampu), incidentus dėl begalybės atlikti plokštumoje.Plokščia banga tada bando propaguoti žemyn į atlikimą plokštumoje, bet ir bangos skaičius (beta) ir būdingos pilnutinė varža yra sudėtingos su nekilnojamuoju ir įsivaizduojamas dalys lygios.Tai reiškia, kad plokščia banga prasiskverbia truputį vėliau odbijana atgal ir dauguma atvykstančių Plokščia banga tampa atsispindi išeinantis plokštumoje banga.

Į mikrojuostelinių situacija yra visiškai kitokia.Nėra paprastai incidentas plokštumoje banga, turime mikrojuostelinių kvazi-TEM būdas teka horizontaliai išilgai linijos ilgis.Net jei taip, it turns out, srovės tankis laidininko viduje yra iš esmės toks pat, kaip jei buvo normaliai incidentas plokštumoje banga.Geros laidų, nesvarbu, ar tai exitation mikrojuostelinių būdas teka horizontaliai išilgai linijos arba plokštumos, banga iš aukščiau.Odos gylis srovė yra tas pats.

Įdomu tai, kad jums užduoti šį klausimą.Tai man nerūpi partija prieš keletą metų ir aš žinau, niekas kitas, kuris buvo taip pat nerimauja dėl to.Būtų įdomu išspręsti problemą būtent ne tokios geros laidai (bet Ph.D. kandidatų out there?) Ir rodyti dabartinio paskirstymą tarp plokščių bangų sužadinimo mikrojuostelinių sužadinimo skirtumas.

 
Dėkoju už išsamų atsakymą, nors aš vis dar bando suvokti ją pilnai.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top