nustatyti akių frequcny

M

myem

Guest
Aš naudoju Ansoft ansamblis
J. simuliatorius.
Kaip galima nustatyti, kad akių dažnis?
Aš stengiuosi vaious akių dažnumu conslucions skiriasi ...
kodėl ?????????????

Ar kas nors moko mane ???????????

 
Galite pabandyti nustatyti dažnį link vidurio taškas pralaidumą; vistiek ji tikriausiai patogiau pasirinkti dažnių sligthly perkeliami į viršutinę pusę juostos plotį.

Linkėjimai

 
yuyu rašė:

Galite pabandyti nustatyti dažnį link vidurio taškas pralaidumą; vistiek ji tikriausiai patogiau pasirinkti dažnių sligthly perkeliami į viršutinę pusę juostos plotį.Linkėjimai
 
yuyu rašė:

Galite pabandyti nustatyti dažnį link vidurio taškas pralaidumą; vistiek ji tikriausiai patogiau pasirinkti dažnių sligthly perkeliami į viršutinę pusę juostos plotį.Linkėjimai
 
Sunku nustatyti iš anksto geriausias kompromisas tarp tikslumo ir laiko imitavimui.Paprastai Praktinis, manau, kad galima bandyti prisitaikyti akių funkcija prasideda dažnis sligtly didesnė nei viduryje į išvengti ilgai modeliavimas tačiau vidutinio tikslumo paleisti.
Kai skirtumas tarp rezultatų ankstesnio modeliavimo ir faktiškai yra per mažos vertės turite modeliavimas su geru tikslumu.

Tam tikrais atvejais 20 GHz trunka 7 valandos ir riboja galimybę kitiems modeliavimas.Todėl aš siūlau pasirinkti mažesnį dažnį, pavyzdžiui, 6 arba 7 GHZ, tada galima nustatyti adaptuotųjų akių norėdami pamatyti konvergencijos rezultatus su keliais modeliavimas (galbūt 5, 6 ar daugiau).
Jei turite abejonių rezultatus, galima daryti kitą adaptuotųjų akių nuo paskutinio imitavimui.

Linkėjimai.

 
Max myem,

Ar bandėte Momentum arba IE3D?Manau, kad jų greitis yra daug greičiau, nei ansamblis.Žinoma, jums reikia palyginti rezultatus savo galutinį dizainą.Mesfet

 
mesfet rašė:

Max myem,Ar bandėte Momentum arba IE3D?
Manau, kad jų greitis yra daug greičiau, nei ansamblis.
Žinoma, jums reikia palyginti rezultatus savo galutinį dizainą.Mesfet
 
Labas,
Manau, kad emsemble tirpalas yra tikslūs ir, jei mes galime pakeisti imitavimo modelio HFSS ir ją išspręsti tirpalas yra tiksliau! Aš sukurti modelį emsemble ir HFSS, kad HFSS tirpalas yra uždarytas į bandymų rezultatus.

Redi rašė:Max mesfet,Ar turite patirties naudojant Momentum ir IE3D į comparisom į ansamblį?
Aš naudoju ansamblis, ir aš, kad tai labai tiksli, tačiau kiti ne.
Koks jų tikslumą, palyginti su matavimo?Linkėjimai,

Redi.
 
caocao rašė:

Labas,

Manau, kad emsemble tirpalas yra tikslūs ir, jei mes galime pakeisti imitavimo modelio HFSS ir ją išspręsti tirpalas yra tiksliau! Aš sukurti modelį emsemble ir HFSS, kad HFSS tirpalas yra uždarytas į bandymų rezultatus.Redi rašė:Max mesfet,Ar turite patirties naudojant Momentum ir IE3D į comparisom į ansamblį?
Aš naudoju ansamblis, ir aš, kad tai labai tiksli, tačiau kiti ne.
Koks jų tikslumą, palyginti su matavimo?Linkėjimai,

Redi.
 
Max myem,

Kalbant apie skirtumus, visų pirma HF $ $ yra visiškai 3D programa ir s $ emble yra 2.5D.Į HF $ galima imituoti 3D struktūros ir En $ emble tik sluoksniuotu struktūrose su infiinite dielektrikas, galutinio metalisation ir VIaS.0.5D reiškia, kad srovė teka į vertikalia kryptimi, yra manoma, kad negali pakeisti vertikalia kryptimi.Apskaičiavimo metodą tiek antenos skiriasi tiek, HF $ naudoja baigtinių elementų metodu ir s $ emble metodas momentus.Baigiamosios ansamblis tinka MicroStrip struktūrų, pavyzdžiui, filtrai, patch antenos, MicroStrip eilutės ir jūs galite tai padaryti labai paprasta būdu.Į HF $ galima suprasti, viskas, kas En $ emble nėra ir žinoma daug daugiau, kaip bangolaidžius, ragų ir spiralinės antenos
ir tt, tačiau jis yra sudėtingesnis, norėdami nustatyti tirpalo teisingai.

Pasveikino,
Redi.

 
Labas

tik dar vienas dalykas, kurį norite įtraukti į pirmiau paštu.Z nukreipta curent modeliuojama ir laukų, kurie pagal šią dabartinis taip pat 2,5 D simuliatoriai.Tačiau šiuo metu, kad egzistuoja reali vertikalių elementų, ty dabartinės, kad srautai statmena Z neatsižvelgiama į sąskaitą, ir laukus, kad šis dabartinis sukuria taip pat.Plonas dielektrikas su electricalli trumpas VIaS tai veikia gerai, tačiau elektra storio sublstrates tikslumą detoriates.Vienas iš galimų būdų, kaip geriau suderinti yra suskirstyti storio substrato kelių sluoksnių kaip xy srovė yra tiksliai atsižvelgti į sąsajas.Tai, žinoma, padidinti atminties reikalavimas ir modeliavimo laiką.Nes tikrai 3D problemas reikia naudoti visiškai 3D solver.

flyhigh

 
Labas,
Manau, po popieriaus yra svarbus modeliavimas storio substrate.And į Ansamblis yra 3D modelis simulation.But I
don't know about it, gali kas nors įdiegti?
Ačiū!
caocao
flyhigh rašė:

Labasbet elektra storio sublstrates tikslumą detoriates.
Vienas iš galimų būdų, kaip geriau suderinti yra suskirstyti storio substrato kelių sluoksnių kaip xy srovė yra tiksliai atsižvelgti į sąsajas.

flyhigh
 
caocao rašė:

Labas,

Manau, po popieriaus yra svarbus modeliavimas storio substrate.And į Ansamblis yra 3D modelis simulation.But I don't know about it, gali kas nors įdiegti?

Ačiū!

caocaoflyhigh rašė:

Labasbet elektra storio sublstrates tikslumą detoriates.
Vienas iš galimų būdų, kaip geriau suderinti yra suskirstyti storio substrato kelių sluoksnių kaip xy srovė yra tiksliai atsižvelgti į sąsajas.

flyhigh
 
Max myem,

Labai įdomu, ką kalbiesi.Aš niekada girdėjusi apie šią 3D pakete.Nėra nieko apie jį yra $ oft puslapyje.Kaip tai vadinama?Ar jis iš tikrųjų?

Linkėjimai,
Redi.

 
Sugrįžimas į klausimą --

Man buvo pasakyta, kad apie 10%
didesnis suinteresuotų veiklos juostos yra gera vieta prasideda akių freq iteracijų.You
don't ever gauti tvirtą atsakymą į šį klausimą.Viena iš priežasčių yra tai, kad atsakymas pokyčių problemos sudėtingumą.

have to decide when the mesh is tight enough for your needs.

Esmė yra Turite
nuspręsti, akių yra sandarus, kad į Jūsų poreikius.Deja, tai gali reikšti daug iteracijų.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top