nuo eda įranga produkcija FFT>

H

hr_rezaee

Guest
Labas
Kaip žinote EGA programine įranga (pavyzdžiui, hspice) produkcija nėra pastovus ėminį.
taip, kaip aš galiu gauti FFT nuo jo MATLAB?
linkėjimai

 
resample ją vienodą funkciją.Dėl šmėkla, yra funkcija vadinama: mėginys (signalo nuo iki "linijinis" by);

Hope that helps ....

 
labas
ačiū
bet tai resampling poveikio rezultatus?
Turiu anaother klausimą:
į pavyzdžiui šmėkla mes neturime ėminį.
Noriu gauti FFT nuo analoginis išėjimas.
taip, kaip aš galiu nustatyti, DFT taškų ir kiek laikotarpių signalas yra reikalinga.
Jei atsakymas į šį klausimą jums padės išspręsti savo problemų.
Ačiū

 
Teoriškai, atranka turės įtakos rezultatas, tačiau kai resample, turite naudoti labai mažą atrankos etape, ty, jūsų dažnis bus gerokai didesnis nei jūsų Nyquist.Jei turite periodinio signalo, kad bandote kurti DFT už, tada viskas, ko jums reikia tai tik pora ciklų (laikotarpiai) to signalo.Jei jūsų signalas yra ne periodiškai, tuomet jūs turite būti atsargus, kai jums pasirinkti signalo ilgis laiko, nes, modeliavimo metu, kad Jūs už FFT turės tokį patį poveikį, kaip kai padaugina savo signalą, impulsų, kurių plotis lygus Jūsų modeliavimo laiką.Dažnių, tai rezultatas bus Sinc funkcija convolved su originalaus spektro jūsų grandinės.
Sumažinti modeliavimo laiką neperiodinė signalus poveikį, reikia taikyti filtrą arba vadinamųjų langų funkcija.Pavyzdžiai langai Hanning lange arba Hamming langą ... ir ttGalite susipažinti su kai DSP knygų apie tai.
Kitas dalykas, kad žmonės naudoja išlyginti FFT yra kažkas vadinamas periodograms.
Jeigu Jūs ieškote tikslius matavimus nuo FFT, tada jūs iš tikrųjų turi suprasti, kaip labai gerai, ir jų poveikį jūsų FFT.
Geriausi šaltinių apie tai yra DSP knygų ....

Hope that helps ....

 
Labas
Ar galėtumėte man pristatyti knygos, kuri tiksliai aptarti šį klausimą.
linkėjimai

 
Discrete-Time Signal Processing Alan V. Oppenheim, Ronald W. Schafer, John R. Buck
Dizaineriai ir mokslininkų vadovas skaitmeninių signalų apdorojimo ..
Tai yra tie galiu galvoti jau dabar ..

Hope that helps ....

 
Labas
Ar galite paaiškinti daugiau apie "atrinktos (signalo nuo iki" linijinis "iki)
linkėjimai

 
"mėginys" yra funkcija pavadinimas.
"signalo" yra signalo pavadinimą, kurį norite pavyzdys.
"nuo", tai metu norite pradėti atranka.
"iki" yra laikas norite sustabdyti atranka.
"linijinis" yra ėminio, tipui.Palyginti su logscale, pvz.
"iki" yra atrankos etape.
Pavyzdys: Sakykime, kad jūs norite mėginys Sinusinės singal, kuri 100MHz dažniu.Šis signalas turės iš 10ns laikotarpį.
Sakykime, kad būtų išvengta kai kurių modelinių convergance ne pradėti, norite pradėti mėginių ėmimas 2ns.Taigi jūsų "nuo" yra 2ns.
Taip pat leidžia manyti, kad norite Pavyzdžio 20 ciklų signalas, kad jūsų ", kad" turėtų būti 2ns 20 * 10ns = 22ns.
Jei norite priimti 100 pavyzdžių kiekvienam laikotarpiui, tada jūsų žingsnis bus 10ns/100 = 100ps.
Taigi, norint skambinti funkcija, galite tai padaryti:
SampledWaveform = mėginio ( "out" 2ns 22ns "linijinis" 100ps)Hope that helps ....

 
Labas
ačiū
Dabar aš noriu pasinaudoti DFT.
tai teisinga:
DFT (pavyzdys ( "out" 2ns 22ns "linijinis" 100ps) 2ns 22ns 128 ...)
Wil šį apskaičiuoti FFT?
rehards

 
Greičiausiai ne.
Pirma, Cadence, galite pradėti DFT nuo antros atrinktų tašką.Nežinau kodėl Cadence bus reikalaujama, kad, bet tai, ką aš sužinojau.
Antra, reikia numatyti langų tipui; Hanning, blackmann ar othertype.Jei turite periodinio signalo, kad bandote pažvelgti į jos DFT ir vartojate integer mutiple ciklų, po to langas tipo nebus klausimu, tačiau, jeigu Jūs bandote peržiūrėti THD DFT iš Aperiodyczny signalą, turėtumėte naudokite vieną iš filtrai; galiu naudoti Hanning ....

Hope that helps ....

 
labas
ačiū
Aš paklausiau šį klausimą patikrinti FFT arba DFT į eda programinės įrangos tikslumas.
manyti, kad aš triukšmingas sine wave produkcijos ir freq.yra 24MHz, maks modeliavimo žingsnio dydis 10ps ir aš laikotarpių partijomis.
siųskite gera nustatymas DFT.
Turiu pamatyti Freq.Toliau 250MHz.
linkėjimai

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top