Neteisingas įkrovos sektorius!

K

KhangKhang

Guest
Mano PC negali boot dabar!jis paleidžiamas amžinai!
Kada naudoti tam tikras priemones, skirtas remontuoti, ji pasakoma, kad "Invalid boot sektorius", "ieškoti klaida # 46"
Manau, kad dėl Partition Magic į NTFS failų sistemą!
Bandžiau įvairiais būdais:
naudoti CD Win XP atkūrimo konsolę
bandymo ir remonto paviršių
-...
bet jokiu būdu nėra sėkmės!
Aš prijungti jį prie kito kompiuterio ir bandyti išieškoti duomenis!
Laimei, It's OK duomenų atsigauna ...
bet aš vis dar negali paleisti Win XP iš šio vairuotojo po įjungimo ji mano PC!

Kaip ją išspręsti?
Aš kiškių įdiegti Win, ar performatuoti it!

 
yes delite all primary and logical partitions and then use windows xp to reformat your pc during install, just reinstalling won't help enything.

Aš turėjau šią problemą, taip, tai dėl to, Partition Magic ir po kelių deys žaidimui arround Vienintelis būdas jį atgauti ne tik reformating, tačiau pirmiausia jums reikės DELITE visi skirsniai
Taip delite visų pradinių ir loginių skirsnių, o vėliau Windows XP performatuoti kompiuterio per įdiegti, tiesiog iš naujo nepadės enything.

 
KhangKhang rašė:

Mano PC negali boot dabar!
jis paleidžiamas amžinai!

Kada naudoti tam tikras priemones, skirtas remontuoti, ji pasakoma, kad "Invalid boot sektorius", "ieškoti klaida # 46"

Manau, kad dėl Partition Magic į NTFS failų sistemą!

Bandžiau įvairiais būdais:

naudoti CD Win XP atkūrimo konsolę

bandymo ir remonto paviršių

-...

bet jokiu būdu nėra sėkmės!

Aš prijungti jį prie kito kompiuterio ir bandyti išieškoti duomenis!

Laimei, It's OK duomenų atsigauna ...

bet aš vis dar negali paleisti Win XP iš šio vairuotojo po įjungimo ji mano PC!Kaip ją išspręsti?

Aš kiškių įdiegti Win, ar performatuoti it!
 
Jums nereikia keisti savo kietajame diske taip atsitinka, kai jūs iš naujo suformatuoti paprastai įdiegti Linux, tai yra Partition Magic klaidas, ką reikia padaryti, tai išvalyti savo HDD aka delite visus skirsnius ir performatuoti agein tai atsitiko man unleast trys kartų iš skirtingų pc poros metu sumažinant NTF disko dydį, kad būtų įdiegti Linux!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top