nestabilią visiškai tiltas DC / DC konverteris

D

darla1

Guest
Dear all

prašome savo spec ir problema, ir rodo man, kur i am wrong ...

1.Input Voltage 120VDC
2.išėjimo įtampa 15VDC
3.srovė 30A
4.toplogy FULL BRIDGE DC / DC converter
5.switchng dažnumas 100KHz
6.tipo srovę būdas kontroliuoti naudojant UCC28083 ti IC

here i am naudojant TL431 nuomonės naudojant compenstion ......

PROBLEMA ..

I have tested MANO kontūrai SU Resistive APKROVOS pradžių ji buvo nestabilios tačiau po BESIKEIČIANTIS KOMPENSAVIMAS tapo stabilus.

Po to aš SUSIJUSIOS DC / AC inverterių TO MY DC / DC CONVERRTER DABAR Tai vėl Unstable ty impulsų, kurie iš PWM IC yra vibruojamieji ir DC / DC skyriuje ir transformatorių banga per .... tada i pakeistas kompensacija iki 90% Nestabiliųjų dingo, bet dar 10% yra gali kas nors pasakyti, kaip pašalinti 10% nestabili.

ačiū

 
Kaip įprasta gauti geriau padėti paštu grandinės schema ir sudedamosios vertė, tada galima bus giliausia į bėdą.

Iki
Powermos

 
hi visi

prašom mano schema ir gali kas nors pasakyti

kas atsitinka, kai DC / AC Inverter sujungta su DC / DC grandinės ty perjungimo dažnis DC / DC yra 100kHz ir DC / AC vežėjas 20kHz ir veikia 50Hz.

Darla

 
Į Jitter jūs ieškote, gali būti matomos, nes
1.The Silver dabartinės ėmėsi savo pranešimą dc-dc sukuria įtampos Silver dėl produkcijos
1. DC-DC, dėl kurių jūsų
1. dc-dc daro toliau korekcijos išlaikyti įtampa ne reguliavimas.
2.Jūsų produkcijos induktoriaus vertė atrodo didesnis man, patikrinkite skaičiavimai vėl (kaip jums veikia visą tilto mirę juostos yra mažesnis), tai padės Jums padidinti savo linijos atsakymą.
3.Pabandykite pastatyti po LC filtras (ne sąnaudų po DC-DC keitiklių) c reikia didelių elektrocheminiam pvz 330uF į 220uF.Parašytas po 22 minučių:prašome perskaityti PAŠTU DC į DC kaip po DC ir AC į mano ankstesnį atsakymą

 
daer rvionics

ačiū už atsakymą ...

atkreipkite dėmesį, kad mano o / p induktoriaus yra 45uH tik pagal mistakey jis ten schemos.apsilankykite mano signalų pat ..... L yra 470UF

ačiū

Darla
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Į signalo tekstas nėra pasakyti apie bet kuriuos skirtumus tarp eksploatavimo sąlygomis tarp dviejų matavimų.

 
brangūs FVM

Jūs galite stebėti žalios spalvos signalo lenkimo paveiksle 2 ir tai tiesi paveiksle 1 tai keičiasi periodiškai ..........

Darla

 
Labas,
Ar keičiasi linkę tik dėl likusios 50/60 Hz Silver kad Perlisty per sekti žemomis dažnumu Silver dydis bus didesnis, kai vienetas yra didesnis išėjimo apkrova?Tai suteiktų kartojamieji impulso linkę pakeisti, kad jūs paminėti.Jis atrodo ne taip, kaip klasikinės linijos nestabilumo man, tai daugiau paprastai pasireiškia kaip labai Dantyta įtampos šuoliai ir signalų ir labai nestabili grįžtamojo ryšio linijos įtampos.(Ar sutinkate FVM?)
Jei tai dėl didesnio inpuit Silver tiesiog vertės didinimas pagrindinio įėjimo švelninamojo kondensatorius gali padėti.

Linkėjimai,
Bob.

 
Citata:

Jūs galite stebėti žalios spalvos signalo lenkimo paveiksle 2 ir tai tiesi paveiksle 1 tai keičiasi periodiškai
 
Sutinku su FVM, kad Jūs turite padaryti grandinės analizės metu priklauso.Ir kad nuo pirmiau paveikslėlyje yra keletas sočiųjų pasyviųjų elementų, kurie daro ne idealus sinusoid ir ripple.

 
Dėkojame verymu
J. BoB ir FVM, phongphanp

Citata:

Taip, kad aišku, bet abu signalo diagramos turi tą patį tekstą, tad aš paprašiau skirtumų veikimo sąlygas, kurios gali sukelti įvairių signalų ...
 
Rozdarcia įvyksta tuomet, kai pagrindinis induktyvumas yra laisvos Posūkis ir transformatorių įtampos yra nustatyta apkrova.Jis negali daryti įtakos pagrindinis jungiklis kontrolės per šį intervalą.

Manau, tai iš esmės normalios eksploatacijos.Kaip bendrą tašką, turite moduliuojama srovės, kai jie veikia DC / AC converter.Priklausomai nuo talpos ir vietos energijos saugojimo elementus į savo projektą, apkrovos moduliavimą dauginamosios dalies arba visiškai DC įėjimo.

Žinoma, apkrovos moduliavimo sukelia kontrolierius atsako.Valdytojas parametrai turi būti pakoreguotas taip, kad pasiekti pakankamo reguliavimo tinkamos švelninantį.

 
thank you very much FVM for ur reply.

Citata:

Manau, tai iš esmės normalios eksploatacijos.
Kaip bendrą tašką, turite moduliuojama srovės, kai jie veikia DC / AC converter.
Priklausomai nuo talpos ir vietos energijos saugojimo elementus į savo projektą, apkrovos moduliavimą dauginamosios dalies arba visiškai DC įvedimas
 
Švelninantį mano nuomone reiškia išvengti viršijimo, bet ne visiškai pašalinti moduliavimo DC / DC konverteris pulsewidth.Žinoma, galite sumažinti duomenų valdytojo gauti atitinkamai valdyti DC / DC etape su nuolatiniais PWM.Manau, kad aptariamu signalo skirtumai išlieka, Cause it's esmės sukelia apkrovos, o ne PWM variantus.

Kaip problema, be pakankamo energijos saugojimo DC autobusų lygiu, te DC / DC konverteris turi sugebėti pateikti didžiausioji galia suvartojamai DC / AC etape.

 
Gerbiami FVM

Citata:

Manau, kad aptariamu signalo skirtumai išlieka, Cause it's esmės sukelia apkrovos, o ne PWM variantus.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top