Need Help Sankaba proceso HFSS v9.2

M

mirriyaz

Guest
Hii all,

Pirma, ačiū už patarimus laiku suteikti man jums, man tai pavyksta rezonuoti Mano antena ant reikiamo Frequnecy iš 10GHz, bet dabar turiu naują problemą, mano projekto eigą vieną dažnį Airbox Aukštis liambda / 4 (apie 8 mm), bet kai bandau paleisti jį Sweep (nuo 7 iki 11GHz) Everytime jo duoti man, susijusiomis su vykdymo klaida serveryje ir sulieti tai būtų pradinis arba pritaikoma miršta netikėtai vienu metu ar procesą pranešimą kitas Start, I don't know what problema?Mano antena yra paprasta dviejų p (AT) linija tch šeriami Microstrip antena dirba verslo pašarų, I'm new to, naudojant šią programinę įrangą ir džiaugiamės galėdami padėti jums iš jūsų,

Thanks in advance

 
Ar galite suteikti daugiau informacijos apie analizuoti setup?kaip antai: dažniu, kurį nurodėte.Pavyzdžiui, galite naudoti akių 1GHz, tada Sweep dažnis iki 10 GHz, gausite tokio pobūdžio klaidos.

 
Hiiiii Asadfaa,
THankx but I don't think I doing, kad klaida, nes aš nustatymo Mano dažnumas operacijos iki 10 GHz ir modeliuoti savo struktūrą, 10 GHz, bet anyways, jei galite pasiūlyti man kaip nustatyti Sankaba su 10 GHz dažnių aš "LL dėkingi, kad, nors ir turiu 1 GB RAM modeliavimas.

 
Pirma, jūs galite patikrinti, ar jūsų modeliavimo rezultatai yra nueiti, jei taip nėra, jūs turite padidinti Maxium skaičius Leidimai.
Ir galite padaryti Lambda tikslinimas, tokias kaip 0,1, ir pasirinkite Low-Order Soution pagrindas.Kol gausite teisingas rezultatas, mano patirtis 1 bangos 10segements turėtų pakakti apskaičiuoti.
Jeigu bent vieno dažnio tašką, galite imituoti, aš negaliu suprasti, kokios klaidos nutiktų dažnių nurašymas.sry cant jums padėti.
Tikiuosi, kad pats aiškus.

 
Hi Mirriyaz,
Aš sutinku su tuo, ką asdfaa sakė.Turėjau tas pačias problemas, kai man buvo imituoti mano antena ir po to aš padidino eina skaičių, jis veikė puikiai.Stenkitės, kad ...
Be to, kaip jis sakė, jūs galite ieškoti konvergencijos pamatyti, kaip Sankaba eina palei ...
Ananth.

 
Bandykite akies veikiant rezonansiniu Freq ir nustatyti oro Box 1 / 4 mažiausios Freq ir nurašymas.Jei pati klaida vis dar pasitaiko, stenkitės būti mažesnis asortimentą nurašymas.Čia gal daugiau nei vienas rezonansinis Freq egzistuoja??

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top