Nauji 7200 rpm IDE kietąjį diską pleistras, 7,3 RH Linux?

W

willyboy19

Guest
Aš nusipirkau naują mašiną, kuri neseniai funkcijas 7200 rpm IDE kietąjį diską.Įdiegiau RH 7,3 Linux jis ir jo darbas atrodo puikiai.Bet man buvo pasakyta, kad RH 7.3 per senas visapusiškai remti dabartines greitas ir didelis kietajame diske.Optimizuoti naują standųjį diską prieigos laiką, kai pleistras turi būti įdiegta RH 7.3.

Ar kas nors žino kur rasti ir kaip įdiegti tuos pleistrus?Turiu problema gali būti gana įprasta, kad naujesnės kartos kompiuterių, kurie, deja, dar reikia paleisti "Linux RH 7.3 EGA paramos priežastys.

Willy

 
7,3 Atrodo, tikrai turi problemų, kai susidoroti su dideliais ir greitai disku.Aš susidūrė kelios crashs su originalia versija.Kadangi Xilinx ISE 6,2 palaiko tik iki šios versijos.Aš taip pat turės laikytis.(Taip pat tikrai niekam čia bandė didesnę versiją Linux sėkmė)

Aš atnaujinau savo branduolį, vėliau 2,4 šeima (2.4.26).Ir atrodo gana stabilus iki šiol.(Vienintelis klausimas po mano upgradation tai, kad kai aš išjungti savo kompiuterį, jis sustoja prie paskutinio žingsnio. Turiu rankiniu poweroff.).I'v nebandžiau 2.6.Atrodo, kad kaita yra gana didelis.Hope this help

linkėjimai

 
Tiesiog iš smalsumo, kodėl jūs naudojate, kad platinimas yra ne mažiau kaip 2 metai?Kodėl negalima patikrinti Fedora Core 2 (jei esate rpm kind of guy) ar Knoppix (įdiegti į kietąjį diską), "Gentoo arba Debian sid?

 
Manau, Fedora Core 1 ar 2 yra geriau.RH7.3 yra ... o amžiaus.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top