Naujausios Programinė įranga PCB projektavimas ir gamyba

X

xischaune

Guest
Hi ...
Can anybody prašome vadovas man tai naujausia programinės įrangos naudojami šių dienų PCB projektavimas nuo nulio iki gamybos.
Thanx ...

 
Manau Mentor Graphics teikia pads padaryti tokių darbo vietų.

 
Galite atsisiųsti EDWinXP 1,40 kaip įrankis projektavimo PCB.ją galima iš www.visionics.a.se

 
Galite kreiptis Allegro iš Cadence.Tai turi ablity projekto schema, padaryti analizę tada dizaino išdėstymą.Išdėstymu, taip pat galite padaryti Siganl vientisumo analizę ir sukurti manufacturable rezultatų, kurie gali būti vėl importuojami į Allegro peržiūrėti arba galite ekstraktas ODB produkcijai, kurią galima pamatyti Walecznych universaliųjų žiūrovas.

Sėkmės su "Allegro!
Nagaraj.

 
EDWinXP taip pat remia ODB eksporto ir importo į savo programinę įrangą

 
Nuo peržiūrėti Elektronikos gamintojas, aš mačiau daug CAD failus pvz gencad ...
Aš naudoju emTestexpert projektavimo testeris (FABMASTER).Tačiau aš vis dar ieško programinės įrangos.Nes aš nemačiau dowload patiko.Bet kas turi informacijos apie tai?

 
Hi all,
kas erelis?galite atkreipti schema ir atlikti laive, kad schema su jos autorouter.you gaus jūsų Pcd be jokių pastangų iš jūsų pusės naudojant auto-maršrutizatorių.nors nemokama versija erelis buvo nedidelė ribojimas apie laive, bet jūs galite daryti beveik visų darbo vietų.

taip pat išreiškia-pcb yra.šios programos yra tikrai laisvas.galite atkreipti schema ir dizaino pcb naudoti.arnab

 
Labas
Yra labai geras ir nebrangių programų paketas vadinamas DIPTRACE.Aš naudoju tos pačios ir labai patenkintas, tai biblioteka komponentų yra labai geri, ir specialiai autorouter iš diptrace labai gera.

galite pamatyti
www.diptrace.com

free download Vertinimo versija yra

Rahul Sharma: D

 
Galite naudoti sistemos dizaineris iš Zuken.Jame yra keletas modulių.
Sistemos dailininko kūrimas grandinės.
Valdybos dailininko PCB išdėstymas ir Gerber sudarymas ir redagavimas
EPI, skirtos EMS / EMI

Jis yra labai brangus, aš nežinau jūsų viršininkas patvirtinti biudžetą pirkti.
Bet manau, kad sunku rasti kitur.net bla .. bla .. bla .. svetainėje.
Aš bandžiau per 2-3 metus ...bet aš vis dar negalite rasti kopiją šią programinę įrangą.
Aš ką tik jį naudoti savo biure.
Leiskite man žinoti, jei kažkas šaltinį.

Taip pat galite pabandyti @ ltium DXP (anksčiau .. P * Otel).
Tai gera programa per.

į sveikatą
ay97

 
labas
jos qayyoum iš Pakistanas

Yra labai gera ir paprasta programa
pavadinimą, programinės įrangos (EasyPc)
tai užduotis programinės įrangos, tačiau paleisti visi langai 95.98.2000.and XP
Tai turi ablity projekto schema, padaryti analizę tada dizaino išdėstymo
ir naudoti šią programinę įrangą su 10 yaer savo Geras
pabandyti

 
Vaikinai Belive MeLabiausiai paprasta ir nemokama pcb cad i have ever seen yra "Kban"
Galite ieškoti į google, tiesiog parašyti "Kban", galite pabandyti.

Ačiū už sugaištą laiką
Maqsud

 
Manau, kad "Eagles PCB" yra paprasta naudoti.
P * Otel DXP "yra neblogai taip pat.

http://www.siongboon.com/projects/2005-09-07_home_pcb_fabrication/

Siong Boon

 
Tai tikrai geras, bet U reikia mokėti už jį ir nėra pigus.

Aš galiu rekomenduoti nemokama vadinama erelio.

U galite jį gauti čia:

www.cadsoft.com.de

 
geriausias įranga OrCAD.ji gali sinmulate, atkreipti schemmost svarbiausia andcan sukurti išdėstymo gimęs schemetic

 
Žinau šių dviejų:

1) iš _Altium: Naujausia versija yra _Altium dizaineris 6,6
2) iš Cadance: Paskutinė versija Allegro 15,7

Atrodo, kad šie du dalykai yra didžiausia programinės įrangos projektavimas, modeliuoti ir gaminti analoginių ir skaitmeninių elektroninių grandinių ir PCB.

 
hi man Sami
geriausias įranga OrCADParašytas po 1 minučių:naujausią versiją OrCAD taip pat padėjo visiškai spausdintinių plokščių projektavimas

 
Sveiki visi.
Kalbant apie komercinių priemonės galėtų kiekvienas iš jūsų, prašome mums pasakyti, kiek vienas moka už licenciją per metus.

Gal galėtų sudaryti sąrašą, kuris kainas, kad žmonės moka už kiekvieną iš siūlomų programinės įrangos.

Tokiu būdu mes galime įvertinti pinigų suma, kad vienas turi investuoti norint pradėti dirbti.

S.

 
xischaune rašė:

Hi ...

Can anybody please ... gamybos.

Thanx ...
 
ką ir nori daryti tiksliai.
Kadangi kiekvienas programinės įrangos hV kai kurių teigiamų dalykų vienoje konkrečioje srityje.
kiek sluoksniu pcb ir nori padaryti.Ar ji yra arba withour vario užpildyti?
Panašios suteikti daugiau informacijos apie ur poreikius, ir bus geriau reaguoti.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top