MPEG4 anatomija?

S

Samar

Guest
galima ne man suteikti informacijos apie MPEG4 structuration ... aš tai iš MPEG4 .... GOP struktūra Macroblock ir tt ... Iš tiesų, Mane domina smulkiau ....

Ačiū

 
Čia yra ITU-T standartas turėtų patenkinti visus Jūsų poreikius.

~ Kalyan
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Kas jums reikia?
mano MS disertacija apie vaizdo kodavimo ir aš programinės įrangos kodą ir daug straipsnis apie MPEG4 ir H.263.jei jums praneša ką reikia plz šį Relay įkelti paštu.Skelbimas po 8 minučių:Ši paskutinė versija bandymo programine įranga, H.263
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Hi galite rasti MPEG-4 detalės struktūra pagal Iain E. Richardson knygą, pavadintą "H.264 ir MPEG-4 video suspaudimo, vaizdo kodavimo karta Multimedia", o ši knyga yra prieinama edaboard ..... . visa tai turite padaryti, tai paieškos ir atsisiųsti šią knygą .... Jei negalite rasti tai tada pasakykite man.
Pagarbiai,

 
Hi Swahlah,
I really appreciate ifyou galėtų leiskite pažangiajai patirčiai gauti knygą Minėjote ..
Ačiū

 
Gerbiami qazxsw,
I got that knyga
forum95.html
Forumas ......
Taip pat galite ieškoti apie tai.

-Regards

 
Gerbiami swahlah,
Ačiū už nuorodą.Man nepavyko rasti tikslaus knyga, bet kitų gerų.

 
Gerbiami qazxsw,
Yra ir kitų gerų forumų, kurie būtų labai naudinga, ir aš labai rekomenduojame jums rasti vaizdo susijusių duomenų apie šiuos forumus ...
Beje, ką konkrečiai darote ir iš kur jums nepriklauso ...
Jeigu tau patinka tai siųskite man elektroniniu paštu swahlah (at) yahoo.com

forum66.html
forum68.html
forum67.html

Pagarbiai,

 
Knyga čia
http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=72087&highlight=h 264 mpeg4 video compression

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top