ModelSim SE 6.0 ir systemC

B

bibo1978

Guest
Aš noriu, kaip naudotis ModelSim SE 6,0 kaupti systemC programų gudrybės

 
Hi bibo1978,

Čia galite rasti informacijos priemonių nuoroda / Manual 6,0 Se M0delsim.

 
wadaye rašė:

Hi bibo1978,Čia galite rasti informacijos priemonių nuoroda / Manual 6,0 Se M0delsim.
 
I wanna know too.Parašytas po 4 minučių:Ar ver6.0 parama systemc?kitos versijos? Aš niekada nenaudokite jo.

 
Taip 6,0 versija tai paramos sistemos C ir taip pat kaip Linux versijos Windows,
Patikėkite Linux 5,8 versija taip pat palaiko sistemos C.

 
Patikrinkite šiuos dir in ur ModelSim montavimas
modeltech / examples / systemc

tonns iš SystemC pavyzdžius!

 
labas,
Be ModelSim Tutorials rasite daug dalykų.

With Regards,
KUL

 
I'm studying SystemC su ModelSimSE 6.0b.

Norėdami paleisti savo projektą:
- Sukurkite savo failus (*. cpp ir *. h) su redaktoriumi
- Naudoti komandų eilutės:
sccom g file1.cpp file2.cpp / / failų sąrašą sudaryti (Jūs turite surinkti cpp-failai)
sccom-LINK / / susieti savo projektą
Atsižvelgiant * / / atidaryti visus debugging Windows
vsim viršų / / start (viršuje modulio struktūra)
paleisti 500.000 NJ / / ir paleisti modeliavimas
- Naudojant grafinę vartotojo sąsają (GUI) ir ModelSim:
daryti tą patį stepps, naudojant furnitūros ... rinkti
... simuliuoti
... Vaizdas

Jei įdiegėte ModelSim, į pakatalogį .. \ Pavyzdžiai \ systemc \ sc galite rasti failo "run.do" (TCL scenarijų failą) ir yra visa tai apie operacijų seką.Jūs galite tiesiog parašyti "tai run.do" ir mėgaukitės!

Kalbėdamas apie "tonns apie SystemC pavyzdžius! (Pasakė nand_gatesin savo pranešimą)" Visi kataloge pavyzdžiui projektai yra įvairių versijų to paties dizaino - Žiedas buferio.Jūs galite pamatyti, iš systemc pavyzdžių yra ne tiek daug.

 
labas,
pereiti modelsim6.0 Reference Manual galite rasti šio vadovo Pagalba pasirinkimo meniu.

With Regards,
srik.

 
Nemanau, kad ModelSim suteikia daugiau pagimdė GCC SystemC kūrėjas ..Aš išbandžiau daugelį šių šalių vystymosi aplinka SystemC, kaip: "Visual C , ModelSim, SANTRAUKA sistema studija, GCC, Linux ir GCC Cygwin ..ir pagaliau galiu pasakyti, kad Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos, yra geriausia ..Lengviausias ..ir tyliau ..

Jeigu esate Windows vartotojas, All what u wanna do, yra:
1 - Sudaryti ir Simulate -> GCC pagal Cygwin siūlo, kad ..
2 - Peržiūrėti Waveform -> U galite naudoti bet signalo žiūrovas (kaip gtkwave, taip pat pagal Cygwin)
3 - Žinoma, jei jums reikia atlikti tam tikrus scenarijus, Cygwin taip pat bus gera aplinka.
4 - Jeigu jums reikia Debugger, DDD yra realus geras ..pat Cygwin
5 - Jeigu norite sukurti greaphical sąsaja jūsų SystemC dalykų, TCL yra geras pasirinkimas ..

Taigi, aš rekomenduoju GCC / Cygwin ..tiesiog GCC šalys yra pagrindinis sudarytojas už visus tuos non-free tools.

 
h ***** p: / / www.model.com / support / release_notes.asp *********yes u can run systemC .. bet dar veikia ir turi atsisiųsti naujausią versiją .. Patikrinti Esu siuntimo nuorodą ..

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top