Modeliavimas Submicron Pasyvieji komponentai

B

BigBoss

Guest
Bendrai naudoti ADS's Momentum į modeliavimo giliavandenių submicron pasyvieji komponentai.Tačiau dar apskritai nėra nueiti ir praleidžia daug valandų su didžiausiu atminties net darbo UNIX ar kompiuteriui.
Kartais (iš tiesų dažnai) rezultatai yra žiaurios dėl matavimams.Ar kas nors turite kokių nors expriences giliai submicron pasyvus plokščių komponentus, layed-out labai ohmic silicio substrato?Kas gali jam pasiūlyti įsigyti geresnių rezultatų?

(Deja, jei jokių temų buvo pradėtas anksčiau)
Jei reikia, galima pridėti DXF arba GDS2 failą.

Sėkmės ..

 
Redaguota.
Paskutinį kartą redagavo bangos maniakas 06 Kov 2003 4:25; edited 1 kartą iš viso

 
Matmenys yra 1.8mmx1.5mm.Tas faktas, kad yra Impedancja atitikimo circut ir LC Balun kad darbas 2GHz.
Yra daug VIaS, kurios 20um skersmuo prisijungti metalo sluoksnių, kurie yra atskirti 0.5um.
Substratas 300um aukštis ant Si medžiagos.

Problema yra sulieti užtrunka daug laiko ir atminties.Akivaizdu impulsą
nėra pradėti simultae nes atminties ribas virš o sulieti.

I'm ieškoti kito sprendimo.
Sėkmės

 
Redaguota.
Paskutinį kartą redagavo bangos maniakas 06 Kov 2003 4:25; edited 1 kartą iš viso

 
Kalbant apie sulieti manau ūglio yra geriausias tarp komercinių 2.5D MOM kodai.

Jūs pirmiausia turėtų precompute akių ir pamatyti, jei ji stringa.Abejoju yra atminties problema.Prašome įkelti išdėstymo mums mokytis.

 
Aš pridedamas gds2 failą ir impulso išdėstymo apibrėžimai.
Prašome patikrinti ir pateikti savo pastabas.
GL

 
Redaguota.
Paskutinį kartą redagavo bangos maniakas 06 Kov 2003 4:27; edited 1 kartą iš viso

 
Redaguota.
Paskutinį kartą redagavo bangos maniakas 06 Kov 2003 4:27; edited 1 kartą iš viso

 
Tačiau šios struktūros nėra paprastas induktoriaus.Jis susideda iš spiralės induktoriaus ir kondensatorius, kad susijęs su labai maža VIaS.Todėl, sthe struktūra gali būti tought kaip 3 dielektrinius sluoksnius ir 2 metalo sluoksnių.Aš sumodeliuotais šis ir gavo nesąmonė S parametras atsakymą kaip S11> 1
ir ttManau, kad yra apgauti, kad man nepavyko rasti, bet kaip ..
GL

 
Redaguota.
Paskutinį kartą redagavo bangos maniakas 06 Kov 2003 4:26; edited 1 kartą iš viso

 
Ar nustatymo Paskata pasirinkdami Loop-star pagrindą, kuris labiau tinka žemo dažnio.

Aš taip pat norėčiau pabandyti RF būdas impulsą.

 
Keista, aš pasirinkite Linijinis dažnio raidos 1.7GHz-2.2GHz bet impulsą gauna skirtingus dažnių taškus, tokius kaip 0GHz, 3.6GHz, 6.8Ghz
ir tt Tada simultes struktūrą ir grąžina atgal rezultatai ir kai kurių klaidų.

I really
don't understand.

Dėl tos pačios struktūros gali būti imituojami daug kartų versija 2002 ir UNIX ir PC versija.

Kai aš RD būdas rezultatai yra labiau realistiškas.

Arba yra klaidų arba konfigūracijos problemų.

Bet kokiu atveju, aš stengsiuosi jį Sonet rasti sprendimą.

Thanks a lot.

 
Redaguota.
Paskutinį kartą redagavo bangos maniakas 06 Kov 2003 4:26; edited 1 kartą iš viso

 
Manau RF režimu naudotis kai pagrindą, kuris yra panašus į vadinamąjį "loop-start" pagrindu.Ji atlieka geriau, jei langelių dydis yra žymiai mažesnis nei bangos.Už įprastą Stogo pagrindas, metu matricos yra blogai sąlygojamas.Tai nėra lengva gauti tikslią tirpalo.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top