MCLR į PIC16F88

C

coolchip

Guest
Jei MCLR yra viduje susieti VDD keičiant CONFIG1 bitų 5 (MCLRE), tada yra vis dar reikia atsigriebti MCLR iki 5V?
ačiū: D

 
Labas,
Vietoje palieka PIN plūdė geriau naudoti rezistorius.

Iki

 
Kodas Warrior rašė:

Labas,

Vietoje palieka PIN plūdė geriau naudoti rezistorius.Iki
 
Labas,
Jei MCLR yra viduje susieti VDD tada manau, kad nėra būtina atsigriebti rezistorius.

Iki

 
Jis visada gerai turėti kintamų Pins į savo dizainą.

Taigi, jei PIN kodas nebus naudojama programos kaip pirkimo ir prijungti jį prie GND ir 5 V tai gali užkirsti kelią ESD daug problemų vėliau.

Tiesiog mano patirtis ...

nuoširdžiausi linkėjimai

 
Kai nenaudojate, kaiščiai, galite arba palikti jas kaip įėjimai ir prijungti juos prie GND ir VDD, arba galite šių kaiščių rezultatus ir todėl jų nereikia prijungti prie nieko.

Asmeniškai aš už tai antrasis požiūris, nes kaiščiais nėra prisijungusios prie ko, todėl, jei aš turiu dar vieną pin daryti kažką, tada aš tiesiog paleiskite viela ir naudoti PIN, be atjungti nieko.
Plius, daug kartų per derinimo procesą, man atrodo naudinga Toggle truputį ne tam taškai ir kodas, todėl, kad aš žinau, kai tam tikras įvykis vyksta, galiu pasakyti, kur kodas yra, todėl dar kartą, nepanaudotas ir nesusijęs PIN praverčia.

Dabar atsakyti į Jūsų questiom: kai jūs padarysite / MCLR vidaus (susijusios su VDD), tikrasis kaištis iš IPS tampa prieinamas kaip bendros paskirties I / O PIN.Tai yra gerai, nes 18-PIN kodo, kaiščiai yra menki.
Taigi, su pin tai yra bendros paskirties I / O dabar, ką jums reikia padaryti vieną iš dalykų aš aprašyta aukščiau.Asmeniškai aš norėčiau, kad ji išėjimo ir palikti ji nesusijusi.
Bet tu negali tiesiog palikti kaip pirkimo ir nesusijusi.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top