Matavimo didėjimo ir mažėjimo laikas LED kai įjungimo ir išjungimo?

B

BasePointer

Guest
Hello all,

Kaip aš galiu priemonė didėjimo ir mažėjimo laikas LED?
LED: ~ 650nm, 30 laipsnis, 1000mcd, Raudona LED.

Ką turėčiau daryti, siekiant sumažinti kilimo ir kritimo metu buvo?

10x

 
Nes LED yra grindžiama greitai semicondutors junginiai, manau, kad jie labai greitai.
Patikrinkite švino induktyvumą dominuoti perjungimo laikas, o vidinę diodas gali būti labai greitai.

Bet kuriuo atveju jums gali matuoti boksuotis su LED ir šališka, Sekminių ir po Pagalba apdorojimo, generuoti RLC grandinėje lygiavertis tam, kad būtų rasti laiko konstanta.

 
Hi, how do you priemonė didėjimo ir mažėjimo laikas paprasta diodų?
Jūs įdėti į ak-kartu stačiakampės bangos, ir analizuoti įtampa per serija rezistorius.ten pamatysite kaip jums padidinti dažnumą, jums reikės pateikti už esamą laiką, jeigu Jūs i ¹ ¹ jungti jau dėl to, kad vežėjai difuzijos į PN-junction.Šie vežėjai, kurie yra pakankamai arti.
Tai leis padidinti ne laikas.

Manau, jums reikėtų pamiršti šviesos emisijos dalis, nes atrodo, kad diodas įsižiebia akimirksniu, kai įtampa jau praėjo tam tikras treshold, todėl ji analizuos, kaip paprastas diodas.

Kindest Regards,
StoppTidigare

 
Jūsų reikia greitai Si fotodiodo su osciloskopu 50 omų apkrovai.Jei tikimasi kilimo ir kritimo metu yra Viena dalis milijardinės sekundės intervalas PIN fotodiodo yra naudinga.Jei kilimo ir kritimo metu yra picosecond diapazonas (lazeriniai šaltiniai) Jūsų poreikius Avalanche fotodiodo.
Pažvelkite Hamamacu fotodiodo katalogą ir pagal paskirtį atsako laikas greitai fotodiodų yra pateikta duomenų lape.Iš cource, DC bias įtampa nessesery greitai reaguoti fotodiodo (didelės DC nusiteikimą mažinti vidaus fotodiodo talpos).

 
Hi again,

Radau Phototransistor kad reakcijos laikas yra trumpesnis nei 3us.Aš matuojamas mano buvo su paprasta R Phototransistor grandinę per osciloskopu ir aš pamačiau, kad atsiranda laiko tai 10us ir kritimo metu yra 35us.Abi didėjimo ir mažėjimo metu vadovavo turi būti trumpesnis nei 20us mano prašymą.Signalo kilimo trukmė yra ok, bet kaip aš galiu sumažinti kritimo metu buvo?Ar galiu pakeisti lėmė, kad aš naudoju?

10x

 
Kovos Kryžiaus II laipsnio rašė:

Jūsų reikia greitai Si fotodiodo).
 
Citata:Ar man reikia fotodiodo arba Phototransistor?

Kas atsitiks, jei aš priemonė jį Phototransistor?

 
Kovos Kryžiaus II laipsnio rašė:Fotodiodo ir cource.

Phototransistor yra žymiai lėtesnis nei fotodiodo, savo darbą kHz diapazone.
Ir Phototransistor detectivity (W /) yra daugiau Netiesinė tada fotodiodo.
Paprastai Phototransistors naudojama aptikti on / off įjungimo šviesos ir tiesioginės pavaros Logic IC įvedimo.
 
Fotodiodo Rezultatų srovės (kiekviena fotonų X efektyvumo = 1 electron-hole poros sukurtas).Taigi galite pamatyti didesnę įtampą su didelės apkrovos varža, tačiau turėsite daug laiko konstanta RC klausimus.Galbūt Jūs norite statyti dabartinę sunaudotos Op Amp Circuit pakeisti srovės įtampą, o kai pelnas.Trasa turės mažai Input Impedance, taigi jums reikės greitai gauti atsakymą.

Po to, kai pastatė tinkamą meauring schema, jūs tikriausiai pastebėsite, kad jūsų vairuotojas DC schema riboja jūsų LED atsakymą.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top