Man reikia imtis przystawkę strzałów iš DOS programa ..

A

ahmad_abdulghany

Guest
Hello everybody,

Aš DOS imitavimo programą antenos,

Pattens ir kitų antenų stuff rodomi DOS visą ekraną langas,

Kaip aš galiu priimti przystawkę strzałów tokius langus?

Aš dirbu, Windows XP,

Aš bandžiau Print Screen metodas, tačiau nepavyko, ji negrąžina nieko, taip pat i bandė daug programų Download.com ir visus nepavyko,

Thanks in advance,
Ahmad,

Štai programos, jei norite pabandyti ..
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Bėgimas į win98 į vmware ir paspaudus PrintScreen apie priimančiosios dirbo.

Aš bandžiau
FreeDOS'a į bochs emuliatorius bet APV neatsakė į pelės tinkamai.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Labas
spustelėkite komandų eilutę piktogramą (kairėje juostoje) arba paspauskite Alt
tarpas tada redaguoti> ženklas pasirinkite sritį redaguoti> kopiją.pase bet tokių kaip dažai.

 
hr_rezaee rašė:

Labas

spustelėkite komandų eilutę piktogramą (kairėje juostoje) arba paspauskite Alt tarpas tada redaguoti> ženklas pasirinkite sritį redaguoti> kopiją.
pase bet tokių kaip dažai.
 
Priimančiosios mašinos kad vmware paleista veikia XP.Veikia DOS ar Windows XP viduje vmware greičiausiai darbą, taip pat.

 
Labas,
prijunkite vienas galas null-modem cable (RS232 uostą) į priimančiosios PC (kur DOS programa neveikia), ir prisijunkite kitu tikslu į kliento kompiuteryje (kuriame Jūs ruošiatės gaudyti ekrano) atidaryti HyperTerminal į kliento kompiuteryje kurti naujas connectio, tada pasirinkite tinkamą COM prievadas, tada ji paprašys

Bitų per sekundę -> 11500 (pasirinkite iš sąrašo)

Flow Control -> Nėra

saugo kitos galimybės, kaip ji yra.galima fiksuoti DOS savo įrankį

pabandykite.

 
shakalaka rašė:

Labas,

prijunkite vienas galas null-modem cable (RS232 uostą) į priimančiosios PC (kur DOS programa neveikia), ir prisijunkite kitu tikslu į kliento kompiuteryje (kuriame Jūs ruošiatės gaudyti ekrano) atidaryti HyperTerminal į kliento kompiuteryje kurti naujas connectio, tada pasirinkite tinkamą COM prievadas, tada ji paprašysBitų per sekundę -> 11500 (pasirinkite iš sąrašo)Flow Control -> Nėrasaugo kitos galimybės, kaip ji yra.galima fiksuoti DOS savo įrankįpabandykite.
 
Beje, "Microsoft Virtual Server, kuris yra labai panašus į vmware dabar nemokamai iš Microsoft svetainės.

Citata:

prijunkite vienas galas null-modem cable (RS232 uostą) į priimančiosios PC (kur DOS programa neveikia), ir prisijunkite kitu tikslu į kliento kompiuteryje (kuriame Jūs ruošiatės gaudyti ekrane)
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top