man padėti perkant 3 sluoksnis PCB

A

aniths

Guest
Noriu nusipirkti 3 sluoksnis PCB mūsų projektą.

Juose turi
1.copper metalo
2.substrate (aliuminio oksidas (arba) R4 Duroid (arba) substratas su skvarba <4)
3.copper metalo

Pagrindas turi būti įtvirtinta tarp dviejų vario metalo sluoksnių.

Kiekvienas sluoksnis turi būti apie 0,5 mm storio.

Ir PCB aspektas yra 100x100mm.

Bet kas gali man padėti šiuo kartu su savikaina ir vieta pirkti atžvilgiu.

 
Labas,

Tai Siuzi nuo depo Kinijos įmonės.Depas depas yra aprofessional bendrovė PCB, FPC ir PCBA.Mes tikimės, kad gali gauti galimybių tiekti ir produktus bei paslaugas į savo gerbiamo bendrovė remiasi jūsų reikalavimus.Mūsų produkcija:

Rigid PCB

Sluoksniai: 1-24

Linijos plotis / Spacing: vidinis sluoksnis 3 / 3 mil, išorinis sluoksnis 3 / 3 mil

Lydmetalis kaukė: min.7.5 ~ 10um

Small Hole: 0.2mm / 1.6mm ne Board ai Storis

Vario storis: 1 / 3 ~ 4 oz (12 ~ 140um), Unbalance

Max.Board Dydis: 18 x 24 (458 x 610 mm)

Plokštės storis: 0.4mm-5.0mm

Atidaryti / Short Test: 200 V, 50 OHM / 10M OHM

Basismaterial: FR-4, CEM1, CEM3

Blind Via & Buried Via: min.0.1mm

Tolerancija kontroliuojamų impendance: / -10%

Paviršiumi: Karšto oro Leveling, pakrovimas Gold, Silver pakrovimas, pakrovimas Tin, paauksuoti,

BSA / Entek, Bešviniai Karšto oro Leveling, Peelable kaukė Auksinė kortelė / Finger, Carbon Spausdinti

Lankstūs PCB

Sluoksniai: Single Side, dvigubus šonus, ir kelių sluoksnių

Tipas: Lankstus, oro tarpas, Single pusėje dvigubai Prieiga ir Standūs-lanksti taryba

Jeigu Jus domina mūsų produktas ar mūsų įmonė, prašome susisiekite su mumis.Ačiū!

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Susie Liu

Paštas: liuting.0129 (at) hotmail.com

 
Sveiki, prašome susisiekti su manimi, mes profesinės PCB, FPC gamintojas Kinijoje.mano e-pašto adresą, pei.dennis (at) gmail.com MSN: dennis.pei (at) hotmail.com, mūsų

 
Labas

Tai Alex raštu iš Wonderful PCB (HK) Limited.
Wonderful PCB Ltd, yra profesionalų, dalyvaujančių gaminant aukštos kokybės techninio turinio reikalaujama griežtai mobilųjį telefoną lenta, visi dvipusis, kelių sluoksnių, multi-layer palaidotas aklina kiauryme, aliuminio plokštės, spausdintinės plokštės, vienos rūšies pusių Daugiasluoksnės minkšta lenta gamintojas.
Gamyklos produkcijos, nuo 1996 m. buvo sėkmingai recived klientų visame paramą ir pasitikėjimą, ir toliau nuolat didinti gamybos pajėgumus mėnesį sunkiai lenta PCB į 20000m2/month, vienpusis kelių sluoksnių minkštos Board (FPC) 3000m2/month .Gaminio kokybės standartus ir nuoroda į IPC JAV karinės MIL standartų, ir išlaikė ISO 9001 kokybės užtikrinimo sistema, UL saugos sertifikavimo ir ISO 14001 aplinkos apsaugos sertifikavimo sistemos kokybės užtikrinimo ir kitų būdų suteikti Jums saugiai ir patikimai produktai.

Jūs anksti atsakymas bus labai dėkingi.Nuoširdžiausi linkėjimai
Alex
Wonderful PCB (HK) Ltd
Tel: 86 0755 86227586 ext.812
Faksas: 86 0755 26073529
MSN: market16 (at) hotmail.com
Skype: alexrain216
ICQ #: 561159768
Paštas: wonderful04 (at) wonderfulpcb.com
Tinklalapis: www.wonderfulpcb.com
http://wonderfulpcb.en.alibaba.com/
Papildyti: Nanshan District, Shenzhen City, Kinija

 
Jei esate studentas ir tiesiog nori pastatyti PCB pavyzdžio mokslo eksperimentas,
Jūs galite tiesiog paskambinti Rogers Corporation ir kad kai kurios mėginys.

Jie gali jums pasiūlyti nemokamai, jei jums nereikia labai daug.

Aš pastatė keletą mikrojuostelinių struktūras per savo pono, PCB yra visos Rogers.Laivyba taip pat labai veiksminga.aniths rašė:

Noriu nusipirkti 3 sluoksnis PCB mūsų projektą.Juose turi

1.copper metalo

2.substrate (aliuminio oksidas (arba) R4 Duroid (arba) substratas su skvarba <4)

3.copper metaloPagrindas turi būti įtvirtinta tarp dviejų vario metalo sluoksnių.Kiekvienas sluoksnis turi būti apie 0,5 mm storio.Ir PCB aspektas yra 100x100mm.Bet kas gali man padėti šiuo kartu su savikaina ir vieta pirkti atžvilgiu.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top