maitinimo linijos triukšmo problemas, padėti reikia

M

muruga86

Guest
hai,
Turiu prašymą naudojant pic mikro 16f877 Powered by 9V transformatorius per 7.805 reguliatorius 1000UF ir 100uF urmu atsieti BŽŪP šalia reguliatoriaus ir RC filtras 1ohm su 0.1UF.Problema yra, kai kuris nors aukštos įtampos kintamosios srovės variklis, prijungtas prie tos pačios maitinimo linijos su mikro įjungtas, per kelias sekundes, mano elgiasi labai neįprastai ir rodo šiukšlių vertė, o tada grįžti prie normalaus agter kelias sekundes.gali kas nors man apie paprasčiausias būdas per ateis maitinimo linijos, triukšmo problemos pasiūlymas.

Thanks in advance

Murugan

 
Na, jūs jungiatės aukštos įtampos kintamosios srovės variklio pic linija ...kad yra daug triukšmo.Gauta separeting maitinimu, galite naudoti Optinės jungtys daryti ir atskirų energijos iš skaitmeninio circuitery.

Dar vienas būdas išspręsti ją galima naudoti baterij ± skaitmeniniam circuitery vietoj transformatorius, jūs galite atskirti energijos tiekimo tokiu būdu, naudodami du energijos šaltinius.

Hope it helps.

 
Taikymuose, pavyzdžiui, Jūsų RC žemo dažnio filtrus, nėra pakankamai veiksmingas, siekiant apsaugoti mikrovaldiklį nuo AC / DC varikliams įjungti / išjungti interfirencies ..

Stenkitės naudoti ≈ 1mH induktyvumo tarp 1000ľF kondensatorius ir 100ľF / / kondensatorius 100nF bent 7.805 įvesties ir vienas 0V linijos ir ≈ 100ľH indukcinės tarp 7.805 produkcijos ir mikrovaldiklį V (abi šalys turėtų būti atsieta nuo gamybos iki 10ľF tantalas / / 100nF keramika kondensatorių).
Taip pat galite naudoti mažos EMC filtrą indėlis į transformatorius ..

Kitas dalykas, kad tai yra naudoti optinio išskyrimas visi skaitmeniniai įėjimai ir išėjimai šio mikrovaldiklį, specialiai tiems, kurie vienaip ar kitaip susijusių su motorinių (-ų) kontrolė ..

 
Ačiū už jūsų patarimus, aš stengsiuosi, kad galima bet vienas man būdingas žaliavinės schematiškai už ciruits kurie dirba triukšmingoje aplinkoje ..Thanks in advance

Murugan

 
Citata:

Mano elgiasi labai neįprastai ir rodo šiukšlių vertę ir tada grįžti prie normalaus agter kelias sekundes
 
Pridedu su triukšmo pavyzdį filtravimo nuotrauką, žemės atskyrimo, GND grįžti keliai ..ir tt ir tt
Tai ne visai tai, ką aš pasiūliau jums mano ankstesnį postą ..bet gana daug internete su ja.

Jis taip pat yra geras vadovas AGNG ir DGND atskyrimas mišrių grandines ..
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Ačiū už schematiškai, bet aš negaliu suprasti schema aiškiai.Parašytas po 40 minučių:Ačiū visiems už patarimus,

Turiu viena kita problema, taikant kurį aš statyti apskaičiuoti 3HP Kintamosios srovės variklių greitį, naudojant M18 artumo jutiklio ir rodyti savo RPM naudojant 7 sek kalbomis.kiekvieną revoliucija artumas suteikia aktyvūs mažos galios kuris yra sujungtas naudojant OPTOCOUPLER pc817 ir atsižvelgiant į RB0 kaip nutraukti.esant normaliai veikia ši priemonė veikia gerai, bet važiuodamas, kai aš įjungti / išjungti variklį per tą trumpą laiką daug pertraukia pasitaiko ir RPM ekranas rodo neįprastas reikšmes.(aš sužinojau, parodydamas, kad Valdovai pertraukia numeris įvyko).BET MICRO niekada iš naujo. Kaip išvengti šios problemos būtent dėl elektros energijos svyravimų 5V galia labai maža arba 12V tiekimo artumą.Please advice me how to sąlyga dignals comping ketinate pertraukia

Thanks in advance

Murugan

 
Nuo ko descreibed įsikišimo, atrodo, ne pro 5V mikrovaldiklį tiekimą, o nuo 12V ir artumo jungiklis.Vienas iš galimų sprendimų bus atidžiai ekrane kabelius ir nuo šio artumo jutiklio (pabandykite rasti gerą ekranuoti kabeliai su> 90% ekranas).

Be to, ką jūs galite ieškoti yra Solid State Relay įgyvendinimo (-ų) jungiklis m. ir variklio išjungimo.Tai užtikrins, kad Jums nereikės jokių "spindulių", kurį sukelia įprastą jungiklį.Turėkite omenyje, ką mikrovaldiklį tai gali padaryti per, tarkim, 20ms ..lyginant su iš "lėtas" jungiklis .. veiksmų

 
Gali būti jūsų daviklis veikia kaip transformatorius ir gaukite kišosi AC, atsižvelgiant į faktą, kad motorinių Startup turite aukščiausia dabartinė per variklių ričių ir elektromagnetinio lauko stiprumas turi siekti max easely įtakos jutiklis.Ar parazitinių kelias iš metalo skydas jutiklis per 9V transformatorius's ritė capasitor.

 
Kodėl gi ne taip pat pridėti transorb arba zenner diodas tarp 5 V bėgiai padėti klipas įtampos perviršis piko?Tai kartu ir LC įvesties filtrą galima daryti apgauti.

Taip pat turi jums pateikti kai kondensatoriai dėl patekimo į Opto grandinė?Turbūt pernelyg suaktyvina dėl triukšmo kartu su kintamosios srovės variklis, galite paminėti.Pridedant keletą kondensatorių į šį galėsite filtruoti greitai suaktyvina spindulių.Taip pat didėja įėjimo varža OPTOCOUPLER gali padėti sumažinti jo jautrumą.

Hope this helps.Eksperimentas mažai su sistema ir žiūrėsime kas atsitiks.

oddbudman

 
Ačiū už patarimus,
artumo jutiklio, kurį aš naudoti pramonėje Įvertinimas metalo schielded kamerą ir plačiai naudojamas pramonėje, jokių problemų su tuo.ir be to aš ne kontroliuoti kintamosios srovės variklis, mikroįmonių, tik monitering jo greitis ir rodyti RPM.pirmiau minėtas variklio rankiniu būdu įjungti / išjungti naudojant svirties jungiklis.kad tik per tą įjungimo / išjungimo laikas Kintamosios srovės variklių klaidingą pertraukia buvo trigerred kuris labai pojūčius ir mikro eina iš proto.Ar galiu bandyti signalo apdorojimo grandynai?Skelbimas po 3 minučių:Aš taip pat pridūrė, 0.1UF keramikos disko signalas ir GND linija 12V pusėje OPTOCOUPLER ir kitos 0.1UF disko mikro pusėje, bet problema vis dar išlieka.

 
Vieta taip pat ne dėl elektros tiekimo IPS transformatorius įvesties Varistor

HH

NeuralC

 
Tik siekiant užtikrinti, kad n othing ateina iš kintamosios srovės tiekimo linijos - naudojant baterija maitinimo hcek ar problema išlieka.

Jei ji yra, - jūs žinote priežastis.
Jei jos nėra - Get apimtis ir patikrinti jutiklio išėjimo, kai kintamosios srovės variklis pradeda.Jums sako, kad labai ne iš naujo - kad būtų taip pat reiškia, jutiklį Rezultatų šiukšlių prie kintamosios srovės variklis, startup.

 
Jūs galite prisijungti prieš 5V reguliatorius indukcinės slopinti triukšmą

kad motorinių generated.muruga86 rašė:

hai,

Turiu prašymą naudojant pic mikro 16f877 Powered by 9V transformatorius per 7.805 reguliatorius 1000UF ir 100uF urmu atsieti BŽŪP šalia reguliatoriaus ir RC filtras 1ohm su 0.1UF.
Problema yra, kai kuris nors aukštos įtampos kintamosios srovės variklis, prijungtas prie tos pačios maitinimo linijos su mikro įjungtas, per kelias sekundes, mano elgiasi labai neįprastai ir rodo šiukšlių vertė, o tada grįžti prie normalaus agter kelias sekundes.
gali kas nors man apie paprasčiausias būdas per ateis maitinimo linijos, triukšmo problemos pasiūlymas.Thanks in advanceMurugan
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top