magnetinio skaitymo 16f84 su išorės eeprom 24c256

J

jordan_airmike

Guest
Hello everybody

Aš dirbu prie šio projekto gana, o dabar ir aš išeiti iš programavimo dalies PIC 16F84 mikrokontrolerów.Ką aš noriu padaryti, tai leidžia surinkti duomenis iš F2F dekoderiu (magnetinės duomenų dekoderio) su naudojant PIC 16F84 ir laikyti jį ant išorinių EEPROM 24C256.Aš taip pat turiu programa PIC rašyti išorės atminties 24C256 laiką (pavyzdžiui, laikmatis) kiekvieno duomenų įrašo (už kiekvieną kortelę Smelt).
Aš stengiuosi programos IPS į MPLAB.Prašome padėti man sukurti tinkamą kodą (. ASM).
Many thanks

 
jordan_airmike rašė:

Hello everybodyAš dirbu prie šio projekto gana, o dabar ir aš išeiti iš programavimo dalies PIC 16F84 mikrokontrolerów.
Ką aš noriu padaryti, tai leidžia surinkti duomenis iš F2F dekoderiu (magnetinės duomenų dekoderio) su naudojant PIC 16F84 ir laikyti jį ant išorinių EEPROM 24C256.
Aš taip pat turiu programa PIC rašyti išorės atminties 24C256 laiką (pavyzdžiui, laikmatis) kiekvieno duomenų įrašo (už kiekvieną kortelę Smelt).

Aš stengiuosi programos IPS į MPLAB.
Prašome padėti man sukurti tinkamą kodą (. ASM).

Many thanks
 
Aš padariau vieną projektą kažkaip panašus į šį.Aš naudoju serijos yra Svītrukodu sąnaudos, 24c64, išorės atmintį ir ds1302 kaip realiu laiku ic, bet aš
naudoju picbasic vietoj mpasm nes pasiūlymas mėginio programos komponentai I'm using.

Kodėl naudoti 16f628, ji UART, kad galima naudoti, norint gauti duomenų iš eeprom.Aš taip pat naudojamas, jei norite nustatyti laiką ir datą RTC.Ji taip pat turi daugiau atminties programa, kuri yra reikalinga pridėti daugiau funkcionalumo.

Taip pat galite naudoti 16F877 (kurių aš naudoju), todėl galite pridėti LCD ekranas ar jungiklių, kuriuos galite naudoti meniu ir kitos funkcijos.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top