mažinimas EPI vairuojant Mažos Motors

S

Shashank_parab

Guest
Labas!
Rescently Kai aš statė projekto automatizuoto žvejybos,
Aš susidūrėme su galinga EPI iš trijų nedidelių žaislų Varikliai (plaštakoje tipo, nuolatinis magnetas), jis buvo toks galingas, kad duomenų valdytojas 89C51 beveik negalintiems dirbti, net po prisijungimo 0.1uf ir 1000uf kondensatoriai visuose tiekimo linijas.Po naudojant du skirtingus energijos tiekimo, vienas valdytojas ir kitas variklis, grandine dirbo, kaip reikalaujama.
Can anybody pasiūlyti šios problemos sprendimo, kad galėčiau naudoti vieną maitinimo tiek.

I
didnt bandė jungiantis induktoriaus serijos tiekimo dar.

linkėjimai,
Shashank Parab

 
Yra energijos šaltinis jūsų paraišką serijos baterijos?Jeigu TAIP, ir jei ji 6V, taip IC gali išspręsti jūsų problemą.Jei ne 6V, galite sekti nuorodą į DCP020505 svetainėje pasirinkti kitų įvesties spec, kuris tinka jūsų paraišką.
DCP020505Miniatiūriniai, 2W Pavieniai nereglamentuotą DC / DC keitikliaiTexas Instruments
Produkcijos izoliuotų DC / DC keitikliai turi būti prijungtas prie 8051 grandinės kaip grandinės paprastai reikia mažiau energijos, palyginti su varikliu.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Labas!
Kaip
man padaryti labai kompaktiškas grandinės i cant naudoti daugiau dalių,
o tai IC nėra Indija, so
I've užsisakyti iš Texas, kuri bus bent keturios dienos pristatyti, Po ieško internete, ir nustatė tam tikrų h tiltas grandines, kurios emply flyback diodai, kuri naikina atgal EMF gaminamas variklis.Tai vis dar bus bandė mano grandinės

Ar kas nors turi patirtį dėl similer sąlyga.linkėjimai,
Shashank

 
Shashank_parab rašė:Ar kas nors turi patirtį dėl similer sąlyga.

 
Manau, jūs turėtumėte apsvarstyti 2 galimybes,
1 - nes kai naudojamas atskiras maitinimo problema buvo išspręsta, galbūt jūsų varikliai atkreipti daug dabartinių savo maitinimo (baterijos?), Jūs turėtumėte patikrinti su osciloscope.jei kai varikliams paleisti, įtampos mažėjimo tada jums reikia naudoti dideli cap jūsų mikrokontrolerów.
2 - jei problema yra EPI, galite įdėti savo mikrokontrolerów į Faradėjaus gardele.

 
Bluechem rašė:

2 - jei problema yra EPI, galite įdėti savo mikrokontrolerów į Faradėjaus gardele.
 
picotube rašė:Įdomu ...
kas yra Faradėjaus gardele?
Ačiū
 
Suprantu.

application, it should be 'conducted EMI', not 'radiated EMI'.

Mano nuomone, aš manau, jei yra triukšmo problema Shashank_parab
prašymą, ji turi būti vykdoma EMI ",
o ne" spinduliuojamosios EPI.

would help.

Jei jis atliekamas, manau,
1. sprendimą pateiktas Bluechem
padėtų.
when I did line follower.

Aš iškilo panaši problema, kaip Shashank_parab,
kai aš eilutė pasekėjų.Atskiri elektros energijos tiekimui išspręsti mano problemą.Aš taip pat bandė naudoti filtro ir ji sumažina triukšmą, tačiau buvo Intermittent klaidų.Tikriausiai "jėga" mano filtras buvo nepakanka ir reikia toliau stiprinti.

 
picotube rašė:when I did line follower.
Aš iškilo panaši problema, kaip Shashank_parab,
kai aš eilutė pasekėjų.
Atskiri elektros energijos tiekimui išspręsti mano problemą.
Aš taip pat bandė naudoti filtro ir ji sumažina triukšmą, tačiau buvo Intermittent klaidų.
Tikriausiai "jėga" mano filtras buvo nepakanka ir reikia toliau stiprinti.
 
Jums reikia pateikti flyback diodai jūsų grandinės sustabdyti nugaros EMF iš variklio.Manau, kad yra jūsų pagrindinė problema.

 
informacija, kurią pateikė originalių plakatų yra gana paviršutiniškas, kokia elektros energijos tiekimo buvo naudojamas?
kokie įtampos?, kaip įtampa yra reglamentuojama?
kokia motorinė (įtampos, galios)?
būtų labai naudinga, jei galėtume pamatyti grandinę.I
didn't perduoti atgal EMF klausimas, nes jis perduotas klausimas, ir atrodo, kad jis yra susipažinęs su koncepcija.todėl, kad šis klausimas buvo imtasi priežiūros.Tikiuosi, kad jis turi spręsti šią problemą, dabar, bet jei ne gal jis gali pateikti šiek tiek daugiau informacijos, kad galėtume būti daugiau specifinių.anyway kaip jau minėjau anksčiau, jis gali rasti kilmės triukšmą (jei tai problema), o lengvai su osciliscope.

 
Shashank_parab rašė:

...
jis buvo toks galingas, kad duomenų valdytojas 89C51 beveik negalintiems dirbti, net po prisijungimo 0.1uf ir 1000uf kondensatoriai visuose tiekimo linijas.
 
Aš projektas panašus į Jūsų.Ir aš du GND viela, vienas motorinių
ir vairuotojas ir kito mikrokontrolerio.Po to aš LC filtras šalia LM7805 už mikrokontrolerów filtras capasitor ne motorinių terminalo.Rezultatas = klaidą apie tai ne atsitiko, tačiau aš nesu įsitikinęs, kad aš jį.Jei žinote,
papasakok man apie tai. Ačiū

 
Tas, kas ieško šio dabar ..optinės izoliacijos būtų preffered pasirinkimas.

 
Jūsų problema gali ateiti iš motorinių staiga kanalizaciją didžiulis dabartinės sukelti procesorius negali dirbti tinkamai.Bandykite patikrinti pridedamą schemą.Tikimės, kad jis padeda.

C1: didelis kap.pvz 470uF
D1 1N4148 padarys, nes CPU pats kanalizaciją ribotų dabartinių

Kai motorinė jungikliai, pereinamųjų išsitraukia baterijos įtampa nustatantis gana didelis ir tokiu būdu įtakos cpu funkcionalumą.Pridėjus diodas patobulina šį staigus kritimas, nes jis blokuoja C1 dischage dabartinės kad eina atgal į motor.

Galite pridėti keletą atsieti kap.lygiagrečiai C1 taip pat netoli procesoriaus VDD.Pabandykite 10nF, 1nF & 100pF.

Tvist variklio laidai ir tiesiogiai prisijungti prie baterijos.Negalima prisijungti prie procesoriaus GND!
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top