LVDS maršrutą Layout Plus arba Specctra

C

Caproni

Guest
Draugai:

Ar kas nors žino, ką aš galiu padaryti automatinį Diferencialinė poros schemos Specctra arba išdėstymas Plus?

Į OrCAD Capture, aš galiu nustatyti diferencinę poros, bet aš negaliu paleisti jį maketą.

Kai pamoka?

Thanks a lot

Caproni

 
Labas,

Aš atsiprašau, bet mes negalime atsakyti į jūsų klausimą, tačiau nuo tada, kai minima, kad Jūs galite sukurti Diferencialinė išdėstymas naudojant OrCAD Zastanawiałem, jei gali būti natūra, kad padėti man su tuo!Jei galėtumėte pasakyti, kokie komponentai naudojami nustatyti diferencinę poros ir kaip vyko modeliuojanti jos tada, kad bus super!

ačiū

 
Labas,

differentail poros maršrutą galima pasiekti nustatant grynąjį poromis arba interaktyvios arba pagal *. padaryti failo.Papildomus parametrus, kaip atstumas yra skiriami.Kai išdėstymo priemonės galėtų eksportuoti Diferencialinė poros turtą savo Specctra sąsaja, leidžianti perleidimą maketavimas taisykles.Specctra reikia BŪDAS FST licenciją Diferencialinė poros maršrutą.

Linkėjimai,
Frank

 
Labas,
Jūs negalite naudoti Diferencialinė porų maketą.Galite naudoti jas tik Fotogr.Į Netlist dosn't vežti į maketą, reikalingą informaciją.Galbūt įmanoma dirbti su differntial porų Allegro.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top