@ ltium Dizainas daugiakampį pour problema - padėti prašome

N

nerija

Guest
Hi all,

Dėl vidaus plokštumos apačioje yra BGA 672, Stworzyłem plotas varis su wielokąta pour variantą, aš priskiriamas grynasis 1V2 jį.Kai automatinio FanOut ir evakuacijos maršrute BGA nė vienas BGA kamuoliukus prijungtas prie neto 1V2 prisijungti prie vario pour daugiakampį su 1V2 priskiriamas grynasis.Kas man buvo tikėtis buvo kad BGA kamuoliukų prijungtas prie neto 1V2, būtų trumpas takelius tada per iki 1V2 daugiakampį dėl vidaus plokštumoje.Aš žinoma ne suprasti ir padaryti kažką neteisingai, kad idėja yra ta, kad vario daugiakampį vario išpilstymo srityje prisijungia prie 1V2 tam tikru momentu sumenkinamos reikia tiek galios plokštumoje arba iešmo powerplane.

Any help / pasiūlymus šiuo klausimu bus labai dėkingi.

Thanks in advance.

Nerija

 
Į FanOut komanda nebus prisijungti prie daugiakampį teka automatiškai.Tačiau, kai pour wielokąta, galite nurodyti, ar norite wielokąta į tiesioginį ryšį, ar terminiu prisijungti prie daugiakampis.Į projektavimo taisykles, galite pasirinkti plotis terminio reljefo szprychy, ir ar norite, kad keturi arba du szprychy.Taisykle, nustatyta pagal "Design>> Taisyklės>> Lėktuvu>> daugiakampis Prijunkite Stilius".

Atkreipkite dėmesį, kad negalima sukurti wielokąta kaip į pėdsaką.Pėdos tik leidžiama naudoti "Vario Regionų", ne "Išpilstyta wielokąty".Wielokąta turi būti po jūsų įdėti pėdsaką ant PCB.

Apibendrinant, wielokąta kontroliuoja jungtys trinkelėmis,
o ne FanOut komandą.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top