Logic šeima

S

smileysam

Guest
Kiekvieno skaitmeninio CKT knygos mes turime apie logika šeimų, kurios aiškina, RTL, TTL, kolektorius kartu, CMOS Mėn tt skyrius
Kas yra praktiškai taikant šią?Aš galiu suprasti, kas parašyta knygoje.(taikant knyga mano)

Kaip tai padeda sako asmenį, kuris daro tai VLSI?

Ačiū

 
Loginiai šeimai pasakoja aperson Workin dėl VLSI kad jis turėtų naudoti CMOS šeimai ....... ir VLSI nesinaudotų CMOS ......

 
VLSI daugiausia remiasi CMOS šeimos, nes ji yra PVO & Nmos derinys

 
Tai suteikia pagrindines žinias apie skaitmeninių Logic šeimų, taip pat nuo bet logika šeimoms, atsižvelgiant į jų logika lygių sąsajos.
Taigi, VLSI, jis padeda padaryti Bendrijos skaitmeninį grandines.

 
jis yra panašus į meniu kortele viešbučio .... priklausys nuo to, UR raižinių (dizainas poreikius) ir gali pasirinkti prietaisas .... srityje, prog.vėlavimo, triukšmo skirtumas, energijos suvartojimas ir taip daug yra veiksnių, kurie vaidina pivtol vaidmenį atranka

 
vaikinai,
nuo to, ką aš perskaičiau, kad skyriuje aiškinami tokie terminai, kaip ventiliatorius ir tt, ir priima keletą vartų konstrukcija naudojant transisitor CMOS ir tt, bet kaip tai, kad VLSI padėti?

 
Šių kartą žinote kaip naudingumas bus nieko nežino yra sunaudojama mažiau

Daugiau galite sužinoti daugiau, jums bus atsižvelgdamas pasirinkimus

 
nežinant Sazaroties ir ventiliatoriaus, jei kuriate modulį ir, jei radote, kad vėliau jums kirto didžiausias gerbėjas bent pirma dalis dizainą ....Tada tu turėsi laiko apribojimo problema, kuri gali nulemti pertvarkyti viskas ...

 
Jo, kaip pagrįsti savo reikalavimą pasirinkti Logic šeima.

CMOS -> daugiau tranzistorių galima pagaminti negu TTL arba bet kokios kitos logikos šeimoms.

Dabar Dienų, SOC yra visi moduliai, kad jums reikia sukurti savo paraišką.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top