LNA X grupė

R

rfa86

Guest
Turiu dizainas LNA.Ar įmanoma jį už Xband spartos?ar jis per didelis?Kitas dalykas, atitinkamas IV ABT yra tranzistorius.im doing konstrukcija naudojant skelbimus ir mano skelbimai doesn, t turi teisę modelių tranzistoriai AVAILBLE rinkos.im planuojate naudoti AGILENT's ATF.

 
ATF tranzistorius yra geras plačiajuosčio stiprintuvai.
Ką reiškia "Xband spartos?
Why Dont You įveskite specifikacijas čia?Nes ji bus lengva suprasti savo problemą.

 
yup xband pralaidumo.I don, t have spec tokie, bet pelnas už 1 etapas stiprintuvo turėtų būti daugiau nei 5dB ir jiems nebuvo tikrai suinteresuotos ABT triukšmo.

 
Jei nesate susirūpinimą Noise Figure tai kodėl jūs jį vadiname kaip LNA?
Būkite konkretus reikalavimas.

 
kiek aš žinau, ya galima bet dizainas LNA didelio pelno arba žemą triukšmo kuris dependz dėl UR atitikimo cicuit.Todėl aš norėčiau būti projektavimas Mano LNA didelės naudos ...Please correct me if im wrong

Mano rūpestis, kad jei tai įmanoma sukurti jį už Xband pralaidumo.Tranzistorius im planuojate naudoti ATF34143.prašome pranešti man, jei man reikia naudoti alternatyvias jį.

 
Kai sakote Xband dažnių esate nuoroda į visą 7GHz į 12.5Ghz spektras?

Be to, AFAIK, nėra priežasties, kodėl pirmojo etapo signalo grandinė LNA.Pagal Friis visą grandinę triukšmo dominuoja pirmasis, todėl visada geriau turėti mažą triukšmą ir didelis pelnas pradžioje ir taip pat tiesiškumas priklauso nuo paskutinio etapo.

 
X juostos dažnių juostoje, apibrėžta IEEE radaras juostose, jis apima, kai dažnių intervalas nuo 7 iki 12,5 GHz.
Ar jūs tai norite dizainas su 5,5 GHz dažnių juostos pločio LNA?(nuo 7 iki 12,5 GHz padengti visas X juostoje?
Nemanau, kad būtų sunku gauti dėl ATF34143 modelius (bent S parametrą failą su triukšmo modeliai), bet manau dar galima gauti Netiesinė Modell, kaip Statz ar panašiai.
Bet ATF34143 nėra geriausias pasirinkimas šiuo dažnių juostoje.Tai būtų tinkamas S juostos geriausiai.

Jei vadovautis Classic mikrobangų projektavimo metodika.Nuo S parametrus galima dėti triukšmo ir įgyti ratą į Smitas diagramą ir tada jūs galite padaryti savo kompromisą tarp mažiausią ir didžiausią triukšmą pelnas.Nepamirškite patikrinti stabilumas (stabilumas apskritimai).Jūs galite rasti labai patogus piešinio ADS padaryti šiuos.

Ir pagrindinio projektavimo metodika, grindžiamą vienašališku acrive prietaisas prielaida, jei Jūsų aktyvų devce nėra vienašališkas turite paleisti keletą modeliavimas, siekiant nustatyti optimalaus taško.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top