Linux ekrano problema C (at) IC5 sios vietos!

A

Aigneryu

Guest
Mano Linux platforma yra sudaryta iš Epox 8RDA su nForce2 Ultra mikroschemų rinkiniai, AMD Barton 2500 CPU, 1GB DDR400 MEM, ir Gforce2 Ti grafinis adapteris su 64 MB DDR vaizdo atminties.OS Linux RH 7,3 branduolys 2.4.18

Nors naudojant C (at) IC5 sios vietos, supratau, kad kai atidaro vieną langą, viskas yra OK, bet kai aš atidaryti daugiau nei vieną langą, pavyzdžiui, signalo sklypo schema, ar rodinyje.sistema taptų labai labai lėtai, nors yra tik keli objektai į šį langą.

Maniau, kad mano vaizdo plokštė turėtų būti pakankamai apdoroti šią užduotį, tačiau atrodo, kad jis negalėjo to daryti.Kas turbūt i sthe problema?Ar kas nors susidūrėme su šia problema prieš kalbomis?

Beje, Linux diegimo vyko sklandžiai, ir sistema man pasakė, kad vaizdo plokštė buvo sėkmingai atpažinti.Ar yra kokia nors galimybė, kad AGP negali būti tinkamai aktyvuotas?

 
Turiu panašią sistemą, tačiau aš neturiu tokios problemos!

 
Mažoji ekranas su GeForce, taip pat greitas ekranas su Radeon.

Aš nežinau, kodėl.

Bet, manau, kad vairuotojas optimizacijos problema.

Ačiū

 
Aš taip pat surfed ta pačia problema;
Apie signalų žymenys juda labai lėtai, dėl pelių greičiu!

Matau šį ATI Rage 128 32MB problema; NVIDIA GeForce2 MX 64MB Refresh lygis išaugo (su vietinėmis XFree86 vairuotojo), bet problema nėra išspręsta visiškai!

Manau, kad ši problema yra susijusi su xfree86/HW vairuotojas.

 
labas,

nes aš žinau i/c/5 gali dirbti su 24bit ar 8bit spalvų gylį.Gal bandote 8bit spalvų nustatymus?
Turiu suse8.2 kartu su P4 2.56GHz, 512MB RAM, ATI Radeon 9700 128MB ir i/c/5 veikia puikiai.

linkėjimai,
hqqh

 
Turėjau tą pačią problemą, bet dingo po atnaujinimo programą

C (at) sios vietos yra sprendimai, kurie yra atnaujinti I/c/5 / arba 8-bit spalvų nustatymas.

Ar geras

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top