LCD ekranas programavimas

L

luckyrei

Guest
Hello everybody .. Aš ką tik pradėjo priprasti THRSim11 programinę įrangą naudoja asemblerio kalba. Dėl mokymosi, aš bandžiau padaryti savo programavimo LCD Display.I naudojamas I / O Box ekrane. Mano programos gali rodyti iš anksto nustatytą pranešimą. Deja, aš ne žinoti, kaip slinkti pranešimą: cry: Iš mano supratimu, lemia žinutė bus parduotuvė $ 1040 (atminties vieta LCD). Kaip galiu kontroliuoti ir pakeisti savo programavimo Rodomas pranešimas, kad gali būti išeis aukštyn / žemyn arba į kairę / į dešinę? Prašome padėti man ..
 
Horizontalaus slinkimo tiesiog reikia rašyti nurodymus ekrane, jis yra nurodytas kaip lape, bet aš negaliu pasakyti, kad aš kada nors turėjo galimybę tai padaryti? Norėdami tai padaryti vertikaliai jums reikia visų atmintyje stygos, ir rodyklę į eilutę, šiuo metu rodomas viršutinėje eilutėje. Norėdami slinkti žemyn, prieaugio žymiklį į lizdo linijos, ją rodyti ir rodyti šią eilutę, taip pat ir 2 on-line. Norite slinkti aukštyn, Mažėja žymiklį ir rodyti dvi eilutes. [Size = 2] [color = # 999.999] Pridėta po 3 minučių: [/color] [/size] Horizontalus slinkimas tiesiog reikia rašyti nurodymus ekrane, jis yra nurodytas kaip lape, bet aš negaliu pasakyti, kad aš kada nors turėjo progą tai padaryti? Norėdami tai padaryti vertikaliai jums reikia visų atmintyje stygos, ir rodyklę į eilutę, šiuo metu rodomas viršutinėje eilutėje. Norėdami slinkti žemyn, prieaugio žymiklį į lizdo linijos, ją rodyti ir rodyti šią eilutę, taip pat ir 2 on-line. Norite slinkti aukštyn, Mažėja žymiklį ir rodyti dvi eilutes.
 
Aš vis dar painioja .. gali u write me programavimo pavyzdys? taip, kad būtų aiškiai suprasti .. : D
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top