Kuris PCB įranga yra recomendable už RF dizainas

F

fxxjssc

Guest
Dear all,
Aš einu į dizainą PCB su RF signalo iki 1G, kad kuri priemonė norėtumėte rekomenduojama labiausiai?yra kokia nors priemonė, kuri galėtų man padėti apskaičiuoti MicroStrip linija PCB.
Linkėjimai
fxxjssc

 
fxxjssc rašė:

Dear all,

Aš einu į dizainą PCB su RF signalo iki 1G, kad kuri priemonė norėtumėte rekomenduojama labiausiai?Bet koks rimtas PCB CAD tai padaryti, jei žinote, ką norite.Pads P * Otel, OrCAD, PCAD, Tikslinė 3000, net erelio ir rankiniu režimu.yra kokia nors priemonė, kuri galėtų man padėti apskaičiuoti MicroStrip linija PCB.Mikrobangų biurasLinkėjimai

fxxjssc
 
Sveiki .......
Manau EDWinXP1.50 padės jums daug
Grįžti į www.visionics.a.se

 
galite naudoti ADS arba MWO jie gerai

bet jie yra RF PCB

khouly

 
Jei ieškote tik PCB dizainas bet geros PCB Design Software darys, pads, PCAD, OrCAD ...

 
Jūs galite naudoti Poliariniai calculater skaičiavimo MicroStrip linija pcb

 
Visą turimą įrankį galite atlikti šį darbą.Tai iki, kaip efektyviai naudoti ją
Ir klausimas skaičiavimo taikant tu ranka skaičiuojant, kad geriau.
Aš naudoju OrCAD tai geriausia man.

 
jei yra RF išdėstymą, i think boardstation bus geriausiais jūsų pasirinkti, nes yra keletas ADS lib į boardstation, Jūs galite tiesiogiai redaguoti šios lib naudojamas RD dizaino BS, jūs galbūt tai yra bandymas.

 
Klausimas iš fxxjssc nėra paprasta.

Kai RD simuliatorius (MWoffice) projektavimo komplekso RF schema turi nuorodą pcb CAD, bet RD simuliatorius ne už pcb projektas ir GERBER arba kitų spausdintinių plokščių gamybos iš formato.

Dauguma Rusijos simuliatorius ir RF dizaineris žino tik DXF formatu, labai nenaudinga formatas pcb projektą.

MWOffice turi sąsają Mentor, jei i prisiminti gerai, i
don't know if sąsajos gerai veikia arba yra naudinga.Sąsaja yra kita problema įvairių išleidžiamus pcb ESD, ir RF simuliatoriai.

Tikriausiai Hi-end CAD, kaip Vyrai toris arba Cad biant turi keletą ypatumų ir RD pcb, tačiau aš nežinau, ar jie yra labai stiprus.

Atsiliepimus iš forumo stotis, Allegro arba vartotojai dėkingi!Kitos pcb CAD nežinau yra konkreti Rusijos dizainas.

Bet kokie kiti atsiliepimai iš patyrusių pcb dizaineriai yra laukiami!

Skywalker.

 
Rekomenduok ADS iš Agilent kaip ji impulsą imitavimas taip pat be išdėstymą.Į gfx puikiai per.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top