Kurių absloute naujokai, XPS / ISE klausimas

J

jgmilliken

Guest
Sveikinimai, aš dirbu su projektu JK, ir reikia pagalbos desperately.

Turiu nauja Spartietis-3AN Starter Kit.Ir aš iš viso naudoju Linux Mašina su CentOS 5,2
Xilinx Platform Studio (XPS), or if I can get things done just using Xilinx Integrated Software Environment (ISE).

Man reikia žinoti, jei man reikia
Xilinx platforma Studijos (XPS), ar aš galiu gauti ko atliekamas tik naudojant Xilinx Integruota programinė įranga Aplinka (ISE).Be to, koks yra skirtumas tarp šių dviejų.

Aš Dotarłeś (ISE) įdiegta ir veikia per EDK DVD, kuris atėjo su Starter Kit.Aš įdiegta EDK ir (žinoma).

Nors vadove, kuris įsigaliojo Spartan-3AN tarybos samouczków išimtinai sutelktas į XPS, aš ne idėja kur gauti XPS nuo ji nėra paminėta ant DVD atveju visiems.Man atrodė čia http://www.xilinx.com/support/download/index.htm, tačiau centras parsisiųsti neminimas bet programa Xilinx Platforma Studija arba XPS visur.

Man susidarė įspūdis, kad man reikia naudoti XPS per ISE, bet tai tik spėjimas.

Kaip naujokai (kurie NIEKADA programuotus yra FPGA visą) pasakykite man, ką aš padariau!Buvau kasti visame internete valandas ir esu visiškai įsitikinęs, aš vertinti visus turimus išteklius FPGAs.

Ačiū!Atsiprašau už ilgą postą, bet aš garbingai neturi jokių idėjų, ką daryti.Ar žmonės šiame kietajame yra suprasti this mess out?HaHa

 
Max jgmilliken

XPS Xilinx platforma Studio.Diegiant EDK, Jums XPS per.

 
ISE pakanka.Pirmiausia pabandykite šiek tiek pavyzdžių.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top