kritiniais: stabilizavimo LNA naudojant rezistorius

A

adeel1314

Guest
Turiu skirtos LNA; stabilizuoti Mano tranzistorius.Dodałem serijos varža 20 omų, kad ji besąlygiškai stabilus.Plz pasakykite man, jei jiems reikia konvertuoti į mikrojuostelinių linija taip pat.įgyvendinti.

Darbinis dažnis 2,4 GHz

Q: Kaip konvertuoti rezistorius microstripline.

 
U gali naudoti lustą rezistorius šios vertės .... jis mažas aspektas apie 1.5mm, kad bet kuriam erdvės aspektai turėtų įtakos neturi ... arba tu gali naudoti manau filmas rezistoriaus ..

 
Is serijos pasipriešinimo prieš arba po LNA?Tikėtina prieš LNA, nes tai efektyviau.Tai nėra geras požiūris serijos rezistorius priešais stiprintuvas bus sugadinti jūsų triukšmo pav.

Negalite konvertuoti rezistorius į mikrojuostelinių skyrių.Rezistorius atsiranda nuostoliai ir yra plačiajuosčio ryšio, mikrojuostelinių nebaigtas ar skyriuje tik generuoja labai mažas nuostoliai ir labai dažnai pasirinktinai.Tačiau galite naudoti rezistorius įtrauktas į seriją mikrojuostelinių linija ...

 
Gerbiami tai po tranzistorius, tuo tranzistorius.Tokiu būdu aš padariau tranzistorius unconditonally stabilus.Jei padarė, kad serija prieš tranzistorius triukšmo deteioration buvo aukštas, tačiau dabar ji yra stabili.ir NF yra apie 0.622dB.Bet problema yra mano norimų rezultatų eina 2,2 GHz, o ne 2,4 GHz.

 
Gerbiami adeel1340,

Jūsų R teisę apie tai, kas parašyta,

Stabilizavimo rezistorius vargu ar gali būti montuojamas per Transistor output terminal.Siekiant išvengti trukdžių, stabilizavimo rezistorius turi būti perkelta ne mažiau kaip 1 arba 2 mm nuo pat tranzistoriaus bloknotu ir perdavimo linijos, jungiančios padas yra 0,8 mm pločio.Stabilizavimo gaunamas su perdavimo linijos ir manevruoti ar serija rezistorius.

sėkmės

Š

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top