Konvertuoti nuo atviro kolektoriaus Line Driver

H

Husanto

Guest
Sveiki, prašome padėti man, aš noriu, schema konvertuoti atviro kolektoriaus išėjimo Line Driver produkcijos. kaip tai padaryti? aš noriu naudoti ją kontroliuoti servo varikliu Line Driver įvesties pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę? bet kokia įstaiga nuomonę dėl šios problemos?
 
[Quote = Husanto] Sveiki, prašome padėti man, aš noriu schema konvertuoti iš atviro kolektoriaus išėjimo Line Driver produkcijos. kaip tai padaryti? aš noriu naudoti ją kontroliuoti servo varikliu Line Driver įvesties pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę? bet kokia įstaiga nuomonę dėl šios problemos? [/quote] Bet kuris atviras colector line driver tol, kol apkrova yra eilutės pabaigos. Kokios klausimą yra "profesionali aparatūros" tema? : Cry:
 
Sveiki, Ar turite specifikacijas pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę sąnaudų servo valdytojas? Jūs tikriausiai ieškote diferencijuoti vairuotojas, pasibaigusius už vieną. Jei žinote, kad įvesties specifikacijas, išsiaiškinti tinkamą IC bus lengva. Pagarbiai, [url = http://bharathyeju.blogspot.com] Laktronics [/url]
 
mano problema išspręsta, ačiū apie pagalbą .....................
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top