kompiuterio USB įrenginys ir su dviem Mikrovaldikliai

N

nousernameforme

Guest
Hi all,

Aš dirbu su projektu, kai turiu tam tikrą langelį aparatūros ir aš norėčiau ją bendrauti su vartotojo sąsaja USB jungtimi.

Aparatūros lange greičiausiai turės Atmega128 arba daugiau tikėtinas 2560.Vartotojo sąsaja yra paprasta keli mygtukai ir lemputės tai gali būti tik mažų ATMEGA arba "AVR USB lustas?

Įtaisas taip pat reikės prijungti į už Firmware Updates PC per tą pačią USB jungtį, kuri naudojama sąsaja (interface atjungti ir prijungti į PC).

Atrodo, turi būti tam tikras pagalbinis drožlių aplink, kad su protokolo kaminai ir tt spręsti ir pasukite į mikrovaldiklį ry į nuoseklųjį prievadą, jei prijungtas prie kompiuterio, bet ką daryti, jei noriu būti priimančiosios mikrovaldiklį?

Mano dabartinė mintis yra turėti kaip USB įrangos, kaip Host interface.Tada įrenginiui būtų jungiami į kaip priimančiosios arba kaip Host interface kompiuterio.

Any suggestions?Arba ant setup ar paprasčiausias būdas sukurti mikrovaldiklį kompiuterio USB.

 
Labas,
Jums reikėtų patikrinti USB OTG.OTG stendai On The Go, ir tai reiškia, kad šis USB natūra gali pereiti nuo metu įrenginys yra kompiuterio.Yra tam atskira USB OTG prietaisus iš NXP Manau jie ISP136?.LPC2468 taip pat suteikia tokią sąsają integruota ARM7, tikrai nėra ATMega reikia!
Bob

 
Priimančiosios galimybes pažvelgti čia:

http://www.maxim-ic.com/quick_view2.cfm/qv_pk/3639

Linkėjimai,
Franck.

 
Labas,

Atmel AT90USB1287 taip pat ribotas USB Host (OTG) pajėgumus, offering a single chip sprendimą dėl tos paraiškos.Jie taip pat turi keletą pagrindinių pavyzdžių, vadinamųjų "dvigubą vaidmenį" paraiškų ir C library.Geras dalykas su Atmel yra USB bootloader, kad iš pradžių yra suprogramuoti taip, kad visi siunčiami prietaisai ir gali būti naudojami ir galutinis taikymo sufficiant atminties.

Linkėjimai,
Frankas

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top