Koks yra skirtumas tarp skaitmeninis, analoginis, RF proces skirtumas

S

shilong_xu

Guest
hi, everyone, šiuo metu aš esu šiek tiek apjucis IC procesą, kas yra tarp skaitmeninis, analoginis, RF proces skirtumas?Bet kokie papildomi kauke?ar tik imitaciniai modeliai?ačiū

 
Kaukių dalys yra skirtingos ir imitaciniai modeliai skiriasi per.

 
Especialy išdėstymo arba tranzistoriai ir Capa.Tai yra visiškai skirtingi.

 
ačiū,
Apskritai, aš žinau, Analog RF modeliai apima prieskonių parametras, bet tai, ką įtraukti į skaitmeninių modelių?jie nėra Modeliai SPICE? Kas yra kaukė skirtumas tarp digtial analoginių ir RF išsamiai?

 
Už imitaciniai modeliai skiriasi, ir taip pat Pcell išdėstymas gali būti skirtingas.

Iki

 
Nekilnojamojo Worl jūs pastebėsite, kad procesas bus iš esmės tas pats.Jums nereikės ieškoti skirtumų tarp procesų viena ar kuriuo kitu atveju, paprastai yra kaukes ir skirtumas tarp jų pora, kad atlikti tam tikrus komponentus labiau tinka viena ar kita programa daug.

Kaip jau minėjau anksčiau, kažkas bendro pramonėje turi būti "šeimos" procesų, kurie turi tam tikrų "pasirinktinai", kaukes ir skirtumas tarp jų ir buvimo ar ne, kad kaukes leis Jums turėti įvairių komponentų nustatyti įvairių programų (kaip tiesioginė pasekmė, kaip nurodyta kitų pranešimų, savo modelius, taip pat bus skirtingi)

 
Analoginė, Mixed Signal procesų bruožas šiek tiek daugiau prietaisų, kaip skaitmeninis procesą.Kai kuriose technologijų skiriasi substrato dopingo pat (pvz. 0.18um CMOS technologija paprastai turi dviejų tipų, vienas su dideliu varža ir kiti su maža varža substratas) ir kitus skirtumus, taip pat galima ...RF technologijos paprastai sige BiCMOS technologijas, featuring su induktyvumo, MIM kondensatorius ...

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top