Kodėl reikia Konvertuoti RF signalo Baseband SIGNAL?

A

ajay007_bond

Guest
Kodėl mums reikia Konvertuoti RF signalo Baseband SIGNAL?
Paskutinį kartą redagavo ajay007_bond m. liepa 13, 2006 20:53, edited 1 kartą

 
Kadangi ne jei jis yra didesnis paprastas filtras signalas, todėl!.

Paulius.

 
Nes bent Baseband Jūs neturite vaizdas problema.Kai konvertuoti Jeigu jums reikia filtruoti vaizdo signalas naudojant išorinį SAW filtras (labai dideli ir labai brangu).Darbas su ZIFarchitecture nėra problema (o kiti pristato, istance LO nuotėkis).Nuo mano požiūriu, jei turite dizaino imtuvas labai stabilus (automobilių Radio istance), turite konvertuoti į IF.Jei turite dizainas koriniams tai geriau naudoti ZIF architektūra imtuvas.

Prie

 
Labas,

Esu naujas komunikacijų inžinerija.Ar yra kokia nors gera nuoroda arba nuoroda, kad galėtų paaiškinti man kas r sąvoka kaip RF, IF, Baseband, iš tikrųjų reiškia?Tikiuosi, kad sužinoti daugiau.Ačiū.

 
Išbandykite "RF" Mikroelektronika "Iki BEHZAD Razavi.arba "Mikrobangų ir RF Dizainas Wireless Systems" pateikė David M gaisras.

Greitai atsakyti į klausimą: skaitmeninio domeno tendencija į skaitmeninį formatą RF signalo kuo greičiau.Mes matome daug daugiau bitų (> 8bits) High Speed ADC (> 2GHz) rinkoje.Idealiu atveju, Jums tik reikia įtraukti iki ADC LNA, ir po skaitmeninimo, skaitmeninio procesą domeno duomenis.Parašytas po 21 sekundžių:Išbandykite "RF" Mikroelektronika "Iki BEHZAD Razavi.arba "Mikrobangų ir RF Dizainas Wireless Systems" pateikė David M gaisras.

Greitai atsakyti į klausimą: skaitmeninio domeno tendencija į skaitmeninį formatą RF signalo kuo greičiau.Mes matome daug daugiau bitų (> 8bits) High Speed ADC (> 2GHz) rinkoje.Idealiu atveju, Jums tik reikia įtraukti iki ADC LNA, ir po skaitmeninimo, skaitmeninio procesą domeno duomenis.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top